Domov Novinky Netgear uvádza portfólio bezdrôtových routerov

Netgear uvádza portfólio bezdrôtových routerov

Zdielať

Spoločnosť Netgear uvádza na trh štvoricu nových routerov s podporou najnovšieho Wi-Fi štandardu Wi-Fi 6 (802.11ax).

Novinky ponúkajú zaujímavé dizajnové prevedenie, väčšiu kapacitu prenosu dát a bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou do 10,8 Gbps. Je fakt, že dnešné domácnosti sa čoraz častejšie stretávajú s rastúcim počtom pripojených zariadení a zvyšujúcim sa dopytom po širšom pásme zo strany najrôznejších inteligentných spotrebičov, ako sú IP kamery, hlási asistenti a ďalšie zariadenia.

Domáca sieť sa tak stáva zložitejšie a začína narážať na hranice súčasnej generácie Wi-Fi. Spoločnosť preto prichádza so sériou rýchlych routerov s podporou najnovšej generácie Wi-Fi 6, ktorá so sebou prináša rýchlejšie pripojenie a štyrikrát vyššiu kapacitu dát spojenú s nižšou latenciou. Ide o zariadenia s označením Nighthawk a X4 (RAX40), ktoré patria medzi cenovo dostupné a budú dostupné v priebehu apríla za 224 eur.

Ďalej je v predaji novinka pod označením Nighthawk AX8 (RAX80), ktorá ponúkne 4+4 antény pre pásma 5 GHz+2,4 GHz a stojí 374 eur. Najvyšší model z novopredstavených modelov, Nighthawk AX12 (RAX120), poskytuje používateľovi 8+4 antény v pásme 5 GHz+2,4 GHz, pričom jeho cena je 447 eur. Novinky možno konfigurovať a spravovať cez mobilnú aplikáciu Netgear Nighthawk.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno