Domov Novinky Netgear uvádza najrýchlejšie datové úložiško ReadyNAS

Netgear uvádza najrýchlejšie datové úložiško ReadyNAS

Zdielať

Spoločnosť Netgear uvádza na trh novú sériu dátových úložísk ReadyNAS. Modely RN526X a RN626X sú osadené výkonným dvoj, či štvorjadrovým procesorom, operačným systémom OS 6 a dvomi 10 Gbps portami, ktoré zo zariadení robí najrýchlejší stolný NAS na trhu.

netgear-readynas-rn626x

Najnovšie modely dátových úložísk sú navrhnuté predovšetkým pre potreby malých a stredných firiem, ktorým ponúkajú rýchle, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenie pre zálohovanie dát. Kombinácia procesora Intel a operačného systému OS 6 umožňuje firmám pracovať s uloženými dátami osemkrát rýchlejšie, než bolo možné u predchádzajúcich modelov.

Dvojica zabudovaných 10 Gbps ethernetových portov umožňuje ľahko a rýchlo pripojiť najnovšie modely do akejkoľvek už existujúcej firemnej siete a zvýšiť tak ich celkový výkon i priepustnosť. Okrem toho ponúkajú modely dvojicu gigabitových ethernetových portov (model RN626X), dva USB 3.0 porty a jedno eSATA rozhranie.

netgear-readynas-rn526x

Prostredníctvom predinštalovanej aplikácie Netgear ReadyCloud si používatelia môžu vychutnať jednotné webové rozhranie pri prístupe k dátam uloženým na zariadení z domácej siete či vzdialene, vrátane plnohodnotných možností pre správu dát z ľubovoľného zariadenia pripojeného k internetu.

Zdieľané súbory sú pritom bezpečne uložené v zariadení ReadyNAS, nie v cloude ako u Dropboxu či Google Drive, takže je užívatelia majú v každom okamihu plne pod kontrolou. Dátové úložiská ReadyNAS RN526X a RN626X sú už v predaji v za odporúčanú koncovú cenu 1610 eur (RN526X) a 1948 eur (RN626X), ceny sú s DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno