Domov Novinky Netgear uvádza na trh nový herný router XR300

Netgear uvádza na trh nový herný router XR300

Zdielať

Spoločnosť Netgear uvádza na trh dvojpásmový herný router Nighthawk Pro Gaming, ktorý používa dvojjadrový procesor a operačný systém DumaOS. Cena zariadenia je 240 eur.

Herný router je vybavený tiež 512MB operačnou pamäťou, k dispozícii sú tiež Wi-Fi štandardy AC1750 a technológie QoS a Beamforming. Maximálna teoretická priepustnosť je 1750 Mbps (450 Mbps v 2,4 GHz pásme a 1300 Mbps v 5GHz pásme). Pokrytie Wi-Fi signálom zabezpečuje trojica externých antén so zosilňovačmi. Súčasťou routeru sú aj štyri gigabitové LAN porty. Možnosti správy routeru vrátane monitorovania a prispôsobenia siete umožňujú funkcie Gaming Dashboard, Geo Filter a Network Monitor.

Zatiaľ čo personalizovaný interaktívny nástroj Gaming Dashboard poskytuje hráčovi potrebné dáta o odozve či využitie šírky pásma jednotlivými pripojenými zariadeniami v reálnom čase, funkcia Geo Filter minimalizuje prípadné oneskorenia vytýčením vzdialenosti od servera či ostatných hráčov. Súčasťou softvérovej výbavy routera je tiež podpora ReadyShare ponúkajúca automatické zálohovanie dát na pripojený USB disk. Samotný router možno potom ľahko inštalovať, konfigurovať a spravovať prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie Nighthawk.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno