Domov Novinky Netgear uvádza mobilný router Nighthawk M2 pre LTE

Netgear uvádza mobilný router Nighthawk M2 pre LTE

Zdielať

Spoločnosť Netgear uvádza na trh LTE mobilný router Nighthawk M2, pričom novinka ponúka internetové pripojenie kdekoľvek na svete s rýchlosťou sťahovania dát do 2 Gbps.

Kompaktný mobilný router zaisťuje rýchle prenosné LTE pripojenie pre najviac 20 pripojených mobilných zariadení súčasne. Je tak ideálnym riešením najmä pre rodiny na dovolenke, pracovníkov v teréne, externistami či inštitúcie pôsobiace v oblastiach, kde nie je k dispozícii Wi-Fi pripojenie. Po prepojení mobilného routera s mediálnym zdrojom prostredníctvom zabudovaného USB portu je možné využívať streamingu multimédií do všetkých pripojených zariadení.

Zariadenie je vybavené aj ethernetovým LAN (WAN) portom a dvojicou TS-9 slúžiacich k zapojeniu dodatočných externých 3G / 4G antén. Mobilný router je možné ľahko konfigurovať, spravovať a monitorovať prostredníctvom 2,4“ farebného dotykového LCD displeja a intuitívnej mobilnej aplikácie Netgear Mobile. Zariadenie používa taktiež 5040 mAh Li-ion batériu, vďaka ktorému zariadenie zvládne 11-hodinovú prevádzku na jedno nabitie. Mobilný router Nighthawk M2 je k dispozícii za odporúčanú cenu 483 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno