Domov Novinky Netgear rozširuje technickú podporu v češtine

Netgear rozširuje technickú podporu v češtine

Zdielať

Zákazníci môžu teraz využívať nové webové stránky s informáciami, ako efektívne vyriešiť prípadné problémy spojené s domácimi či podnikovými produktami Netgear, keďže spoločnosť rozširuje technickú podporu poskytovanú zákazníkom v českom jazyku.

netgear

Okrem telefonickej a emailovej komunikácie možno teraz ponovom využívať tiež špeciálne webové stránky, na ktorých môžu zákazníci priebežne evidovať svoje otázky a technické problémy týkajúce sa domácich aj podnikových produktov Netgear, sťahovať manuály či sa informovať o produktových novinkách.

Webové stránky technickej podpory ponúkajú kompletnú podporu všetkým existujúcim aj potenciálnym zákazníkom spoločnosti, rovnako ako jej obchodným partnerom. Prostredníctvom on-line formulára sa možno obrátiť na vyškolených špecialistov, ktorí zákazníkom zodpovedajú všetky ich otázky a pomôžu vyriešiť akékoľvek technické problémy.

Na stránkach budú v priebehu niekoľkých týždňov k dispozícii aj produktové manuály, prehľad najčastejších technických otázok a odpovedí či najnovšie informácie týkajúce sa produktov. Zákazníci môžu kontaktovať technickú podporu aj priamo mailom podpora@netgear.cz alebo telefonicky na čísle +420-245-002-240.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno