Domov Novinky Netgear predstavuje Wi-Fi router R6400

Netgear predstavuje Wi-Fi router R6400

Zdielať

Netgear rozšírila portfólio routerov kategórie AC1750 Smart Wi-Fi o model R6400. Nový dizajn, externé antény v kombinácii s technológiou Airtime fairness a Beamforming+, ponúka výrazne vyšší výkon Wi-Fi na veľkú vzdialenosť oproti predchádzajúcej generácii routerov rovnakej kategórie.

Netgear R6400 01

Spoločne s bohatou výbavou, novou verziou aplikácie Netgear genie pre vzdialenú správu siete a rýchlym portom USB 3.0 predstavuje model výkonné riešenie pre väčšie domácnosti s potenciálom pre ďalšie zvyšovanie používaného počtu bezdrôtových zariadení. Vďaka Wi-Fi štandardu AC1750, štyrom gigabitovým ethernetovým portom a trojicou výkonných externých antén ponúka výkon aj pokrytie bezdrôtovej siete medzi prístrojmi rovnakej kategórie.

Oproti routerom podporujúcim štandard 802.11n poskytuje až trikrát rýchlejší prenos dát a oveľa spoľahlivejšie streamovanie pre počítače aj mobilné zariadenia s Wi-Fi. Router zabezpečí vysokú rýchlosť i spoľahlivosť vyžadovanú najnáročnejšími aplikáciami. S prenosovou rýchlosťou Wi-Fi 1 750 Mbps (450 + 1300 Mbps) a súčasným vysielaním v dvoch frekvenčných Wi-Fi pásmach (2,4 GHz a 5 GHz).

Netgear R6400 02

Okrem štyroch ethernetových gigabitových portov obsahuje router tiež dva USB porty, z ktorých jeden podporuje najvyššiu rýchlosť rozhrania USB 3.0. Oba USB porty umožňujú využívať technológiu Netgear ReadyShare pre bezdrôtový prístup a zdieľanie obsahu uloženého na externom USB disku z akéhokoľvek zariadenia v domácej sieti. Wi-Fi router Netgear R6400 sa objaví v predaji počas septembra 2015 za odporúčanú koncovú cenu 140 eur s DPH.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno