Domov Novinky Netgear predstavil bezdrôtovú bezpečnostnú kameru

Netgear predstavil bezdrôtovú bezpečnostnú kameru

Zdielať

Netgear Arlo Smart Home Security CameraNetgear predstavil produkt z oblasti bezpečnostných kamier pre domácnosti: Arlo Smart Home Security Camera. Je to bezdrôtová Wi-Fi bezpečnostná kamera s kvalitným obrazom vo vysokom rozlíšení. Vďaka outdoorovej kamere môžu používatelia sledovať svoje domovy zo všetkých možných uhlov, zvonku aj zvnútra a vďaka výkonným senzorom pre nočné videnie nepretržite počas celého dňa.

Kombinácia inštalácie, prevádzky na batérie, bezdrôtového režimu a konštrukcie odolné proti poveternostným vplyvom poskytuje používateľom voľnosť pri rozhodovaní o umiestnení kamery, bez obáv o dostupnosť elektrickej zásuvky alebo ukrývanie nepohodlných napájacích káblov. Kamera má kompaktné rozmery, je menšia než bežná mydlová kocka a zaberá tak absolútne minimálny priestor; vďaka tomu ju možno ľahko a diskrétne umiestniť, kamkoľvek bude treba – do detskej izby, na kmeň stromu pred domom alebo napríklad na plot na dvore.

Predajné balenie Netgear Arlo Smart Home Security Kit s dvoma kamerami (VMS3230) vstúpi do predaja v januári 2015 za odporúčanú koncovú cenu 349,99 dolárov. Ďalšie samostatné “add-on” kamery (VMC3030) ako rozšírenie kitu Netgear VMS3230 bude možné dokúpiť za odporúčanú koncovú cenu 169,99 dolárov.

Zdroj: Tlačová správa Netgear

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno