Domov Novinky Netgear Nighthawk X6 ako najlepší Wi-Fi router Európy

Netgear Nighthawk X6 ako najlepší Wi-Fi router Európy

Zdielať

Rozhodli o tom predstavitelia najväčších európskych technologických on-line magazínov, ktorí routeru Nighthawk X6 udelili prestížnu cenu European Hardware Awards 2016 a potvrdili tak jeho vysokú kvalitu a špičkové vlastnosti.

NetGear Nighthawk X6 01

Spoločnosť Netgear dostala prestížne ocenenie European Hardware Awards 2016 v kategórii Najlepší router. Stal sa ním Wi-Fi router Netgear Nighthawk X6 (R8000), ktorý sa vo finále úspešne stretol s ďalšími piatimi konkurenčnými produktmi. Ceny European Hardware Awards sú každoročne udeľované Európskou hardvérovú asociáciou ako pocta najlepším hardvérovým produktom dostupným na európskom trhu.

NetGear Nighthawk X6 02

Víťazi sú vyberaní odbornou porotou zloženou zo zástupcov deviatich najväčších európskych technologických-kých on-line magazínov – KitGuru (Spojené kráľovstvo), Hardware.info (Holandsko), Hardwareluxx (Nemecko), CowCotLand (Francúzsko), Hardware Upgrade (Taliansko), HispaZone (Španielsko), PurePC (Poľsko), SweClockers (Švédsko) a Lab 501 (Rumunsko).

NetGear Nighthawk X6 EHA

Router disponuje vysoko výkonným dvojjadrovým procesorom s frekvenciou 1 GHz a troma pomocnými (tzv. Offload) procesormi, ktoré v kombinácii s trojpásmovú Wi-Fi technológiou, funkciou Beamforming+ a šesticou výklopných externých antén ponúkajú používateľom výbornépokrytie a extrémne rýchle pripojenie dosahujúce do 3200 Mbps. Wi-Fi router NetGear R8000 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 350 eur s DPH.

Zdroj: Neatgear

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno