Domov Novinky NEC EA274WM je 27″ IPS monitor s vysokým rozlíšením

NEC EA274WM je 27″ IPS monitor s vysokým rozlíšením

Zdielať

NEC_EA274WMiSpoločnosť NEC prichádza s novým 27″ LCD monitorom MultiSync EA274WMi, ktorý sa môže pochváliť vysokým rozlíšením a tiež slušnou výbavou. Navyše budeme môcť využiť funkciu ControlSync pre ovládanie až šiestich monitorov naraz.

NEC MultiSync EA274WMi je teda 27″ monitor s obrazovkou IPS, ktorý ponúkne rozlíšenie WQHD, čiže 2560×1440 pixelov. To je dnes vo svete takto veľkých monitorov stále ešte v menšine, pričom vedie klasické Full HD. Jedná sa teda o monitor série EA, do ktorého špecifikácií patrí pozorovacie uhly 178° v oboch smeroch, jas 350 cd/m2 , statický kontrast 1000:1 a osembitové spracovania farieb.

Ponuka tohto produktu zahŕňa aj technológiu ControlSync, vďaka ktorej budeme môcť prepojiť až šesť monitorov naraz, jeden z nich zvoliť ako master a pomocou neho ovládať nastavenie všetkých ostatných. Vo viacemonitorových konfiguráciách nám teda taká funkcia dokáže veľmi uľahčiť prácu. Rôzne senzory pre detekciu svetla a prítomnosti používateľa sú zahrnuté pod Smart Sensing Technology.

Do výbavy patrí aj ergonomický stojan s nastavením výšky v rozsahu 130 mm aj funkciou pivot, rozhranie DisplayPort, HDMI, DVI-D a D-sub, dva 1W reproduktory a dostalo sa aj na štvorportový USB hub s dvoma portami verzie 2.0 a dvoma 3.0. Monitor nesie označenie ENERGY STAR 6.0, EPEAT Gold a TCO 6.0 a prichádza sa trojročnou zárukou. K dispozícií by mal byť ešte tento mesiac za cenu od 660 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa NEC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno