Domov Novinky Najrýchlejší trojpásmový Wi-Fi router: ASUS RT-AC3200

Najrýchlejší trojpásmový Wi-Fi router: ASUS RT-AC3200

Zdielať

ASUS RT-AC 3200ASUS RT-AC3200 je najrýchlejší trojpásmový 802.11 ac Wi-Fi router na svete, ktorý dosahuje rýchlosť až 3 200 Mb/s. Použité technológie Broadcom six-stream 802.11ac MIMO (Multiple-Input, Multiple-Output) umožní vďaka maximálnej rýchlosti siete lepší komfort v prostredí s viacerými pripojenými užívateľmi.

Okrem toho je novinka vybavená technológiou SmartConnect, ktorá zvyšuje výkon Wi-Fi až na 200% automatickým výberom ideálneho pásma klientov v sieti podľa ich umiestnenia a potrieb. Funkcia ASUS AiRadar s univerzálnym prispôsobením vyžarovacieho diagramu inteligentne posilňuje bezdrôtovú pripojiteľnosť, a tým vylepšuje pokrytie Wi-Fi pre zariadenia v sieti a zaisťuje väčšiu stabilitu signálu, širší rozsah a optimálnej rýchlosti.

Funkcia ASUS AiRadar s univerzálnym prispôsobením vyžarovacieho diagramu inteligentne posilňuje bezdrôtovú pripojiteľnosť, a tým vylepšuje pokrytie Wi-Fi pre zariadenia v sieti a zaisťuje väčšiu stabilitu signálu, širší rozsah a optimálnej rýchlosti. Jednoduché grafické rozhranie ASUSWRT umožňuje podrobné ovládanie routeru a optimalizáciu siete. Nastavenie zariadenia zaberie len 30 sekúnd. Intuitívne rozhranie zvládnu aj začiatočníci, ktorí preto môžu využívať aj tak sofistikované funkcie, ako je sledovanie prevádzky a riadenie šírky pásma Adaptive Quality of Service (QoS). Skúsenejší užívatelia ocenia podporu IPv6, viacnásobný identifikátor bezdrôtovej siete (SSID) a zabezpečený prístup VPN.

ASUS RT-AC 3200 prezentacia

Technológia AiProtection s integrovaným antivírusovým nástrojom Trend Micro poskytuje úplnú ochranu proti útokom zvonku a zároveň uchováva súkromie. Adaptive QoS inteligentne riadi sieťovú prevádzku a automaticky prideľuje každému zariadení a aplikácii optimálnu šírku pásma.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno