Domov Novinky Najrýchlejší európsky satelitný internet je už aj na Slovensku

Najrýchlejší európsky satelitný internet je už aj na Slovensku

Zdielať

Tooway dish for KA-SATSpoločnosť Eutelsat Broadband oznámila sprístupnenie špeciálnej ponuky služby neobmedzeného internetového pripojenia prostredníctvom satelitného broadbandu, ktorý ponúka pod názvom tooway Infinite. Služba je určená pre náročných používateľov, ale aj malých podnikateľov či domáce kancelárie. tooway Infinite bude dostupný pre prvých 1000 slovenských zákazníkov. Tí získajú prístup k najrýchlejšej širokopásmovej satelitnej službe v Európe, s rýchlosťami do 22 Mbps (download) a do 6 Mbps (upload).

Novinka, ktorá je zákazníkom odteraz k dispozícii, potrebuje pre svoje fungovanie malú satelitnú anténu a modem pripojený k počítaču. Anténu si zákazník môže nainštalovať sám , alebo inštaláciu zveriť niektorému z autorizovaných distribútorov tooway, ktorí boli na túto prácu priamo vyškolení spoločnosťou Eutelsat Broadband. Autorizovaní predajcovia ponúkajú aj doplnkové služby ako verejnú alebo statickú IP adresu, multikanálovú televíziu cez tú istú anténu, telefonovanie cez internet, alebo bezdrôtovú WiFi domácu sieť.

tooway využíva satelitnú technológiu KA-SAT spoločnosti Eutelsat, čo je prvá z novej generácie európskych vysokokapacitných „smart“ satelitov. Jej inovatívny dizajn umožňuje zákazníkom naprieč Európou a Stredomorím prijímať vysokorýchlostné širokopásmové služby za zlomok ceny iných satelitných služieb.

Zdroj: Tlačová správa Eutelsat Broadband

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno