Domov Novinky Na trh sa dostáva HTC Desire 626 s podporou LTE

Na trh sa dostáva HTC Desire 626 s podporou LTE

Zdielať

Pred pár dňami spoločnosť HTC oficiálne uviedla na taiwanský trh nový smartfón, určený do nižšej strednej triedy. Vtedy sa nevedelo, kedy sa dostane na ostatné trhy, avšak vyzerá to tak, že už v najbližšej dobe sa dostane aj do USA.

HTC-Desire-626 02

HTC Desire 626 má veľký 5“ displej s rozlíšením 720p. Výrobca použil procesor z dielne Qualcomm, konkrétne Snapdragon 410 so štyrmi jadrami taktovanými na 1,2 GHz. Operačná pamäť dostane 1 GB a dáta uložíte na 16 GB pamäťový čip, ktorý si môžete ešte rozšíriť o microSD kartu.

Čo sa týka použitých fotoaparátov, vzadu je 13 MPx senzor BSI s LED bleskom a svetelnosťou f2.2, ktorý umožňuje nahrávať Full HD videá. Vpredu je umiestnený 5 MPx fotoaparát, ktorý dokáže taktiež nahrávať Full HD videá.

Batéria s kapacitou 2000 mAh je bohužiaľ vstavaná. Operačný systém je starší Android 4.4 KitKat s nadstavbou HTC Sense, očakávať ale môžeme aktualizáciu na Lollipop. Konektivita telefónu patrí medzi tie vybavenejšie, ponúkne Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11n, DLNA a taktiež podporu LTE sietí. Telefón je dostupný na Taiwane a v USA za približne 166 eur, v najbližšom období bude nasledovať aj zvyšok sveta.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HTC Desire 620 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno