Domov Novinky Na svete je hráčska „mašina“ s názvom Large Pixel Collider

Na svete je hráčska „mašina“ s názvom Large Pixel Collider

Zdielať

pc_1Bohužiaľ, nieje to žiadna lacná záležitosť, ale na druhú stranu, nemali by ste problém ani s najnáročnejšími hrami budúcnosti v 4K rozlíšení.Preto sa portál PCGamer.com rozhodol takýto herný stroj vytvoriť a nazval ho Large Pixel Collider. Ich cieľ bol jednoduchý – postaviť herný stroj na nahrávanie videí z hier pri najvyšších možných grafických nastaveniach. Myslím, že po zhliadnutí parametrov sami uznáte, že sa im to podarilo.

large_pixel_collider01

Všetky komponenty sú uložené v skrinke Aventum II od Digital Storm. Ako základovú dosku použili Asus Rampage IV Extreme s procesorom Intel Core i7-4960X, taktovaným na 3,6GHz a s 15MB L3 cache zabezpečuje stabilný a plynulý výkon aj v najnáročnejšom multi-taskingu.

large_pixel_collider02

Samozrejmosťou sú aj 4 grafické karty GTX Titan so spoločnou pamäťou 24GB GDDR5, 64GB RAM zabezpečuje osem Corsair Dominator Platinum s frekvenciou 2400MHz a o napájanie tohto žrúta elektrickej energie sa stará 1200W zdroj AX1200i, tiež od firmy Corsair.

large_pixel_collider03

HDD Western Digital Black Edition 4TB a SSD Corsair Neutron GTX 480GB poskytujú dostatočný úložný priestor. Tento extrémny výkon treba schladiť a o to sa stará vodné chladenie od XSPC.

large_pixel_collider04

Ak by vás zaujímala cena, tak mne kalkulačka vypľula sumu 7487€ a to som započítaval najnižšie ceny komponentov na Slovesnku, poprípade Česku. Určite sa tešíme na krásne videá a začíname šetriť.

Zdroj: PCGamer.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno