Domov Novinky Na slovenský trh prichádza nový HTC One (M8)

Na slovenský trh prichádza nový HTC One (M8)

Zdielať

HTC One M8Spoločnosť HTC na Slovensku oficiálne odštartovala predaj svojej novej vlajkovej lode. Dlho očakávaný smartfón HTC One (M8) si od 1. mája môžu fanúšikovia zaobstarať vo farebných variantoch Gunmetal Grey (oceľová šedá), Gold (zlatá) a Silver (strieborná) za odporúčanú cenu 659 eur.

Nový HTC One (M8) prináša medzi mobilné zariadenia úplne nový rozmer záznamu obrazu. Ako prvý smartfón na svete ponúka kombináciu dvoch fotoaparátov (Duo Camera) s inovatívnou technológiou HTC UltraPixel, bleskom s dvomi LED diódami a záznamom videa vo vysokom rozlíšení (1080p), vďaka čomu dokáže vytvárať neuveriteľné fotografie za akýchkoľvek svetelných podmienok a špičkové video plné detailov. K dispozícii je zároveň širokouhlá predná kamera s rozlíšením 5 Mpix, pomocou ktorej možno jednoducho vytvárať kvalitnejšie autoportréty.

Fotoaparát je okrem hlavného modulu HTC UltraPixel vybavený aj snímačom hĺbky, ktorý zachytáva detailné informácie o hĺbke fotografovanej scény a umožňuje tak aplikovať na vaše fotografie viac nádherných a kreatívnych efektov ako kedykoľvek predtým. Spolu so štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 801 s taktom 2,3 GHz a najnovšou verziou operačného systému Android 4.4 KitKat, prináša nový HTC One (M8) úplne nové rozhranie HTC Sense 6

Zdroj: Tlačová správa HTC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno