Domov Novinky Na Slovensku je už 100-tisíc 4károv

Na Slovensku je už 100-tisíc 4károv

Zdielať

Presne po štvrťroku a 4 dňoch od začiatku predaja produktu Moja 4ka sa podarilo štvrtému mobilnému operátorovi získať 100-tisíc zákazníkov. Do konca roka ich plánuje mať až 300-tisíc. 4ka zároveň hlási rozšírenie vlastnej siete do dvoch nových okresných miest.

4ka 100000 zakaznikov

4ka odmení jubilejného 100-tisíceho zákazníka zaujímavou cenou. Získa stoeurový kredit a dátový balík 4G GIGA PLUS na mesiac zadarmo. Operátor 4. októbra 2015 predstavil verejnosti vlastný koncept s jednotnou cenou najbližšie k nule: 4 centy za minútu volania, SMS alebo megabajt dát doma, aj v celej EÚ. S touto cenou vrátane sekundovej tarifikácie prišiel štvrtý operátor v čase, keď sa ceny konkurenčných operátorov pohybovali od 9 – 13 centov za minútu, v niektorých prípadoch dokonca účtovaných po celých minútach.

Najviac SIM kariet mobilný operátor predal v Košickom a Prešovskom kraji. Najvyšší počet predaných SIM kariet zaznamenala pošta v Prešove 1 a najviac predaných mobilných telefónov pošta v Tornali. Spomedzi nich zákazníkovov najviac oslovil Samsung E1200, ktorý 4ka predáva za skvelých 14 eur. Atraktívna ponuka 4ky oslovila aj zákazníkov konkurencie. Vyše 24 percent ľudí si prenieslo telefónne číslo do 4ky od iného operátora.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno