Domov Novinky Na Slovensko prichádza elegantný a ultratenký IdeaTab S6000

Na Slovensko prichádza elegantný a ultratenký IdeaTab S6000

Zdielať

Lenovo_IdeaTab_S6000Spoločnosť Lenovo prináša na slovenský trh ďalší z radu tabletov – predstavujeme vám 10 – palcový multidotykový IdeaTab S6000 s výborným výkonom a operačným systémom Android 4.2 JellyBean, v elegantnom čiernom prevedení.

Po tom, ako Lenovo uviedlo na slovenský trh 7-palcové tablety A1000, A3000 a tablet Lenovo Miix s integrovanou klávesnicou v puzdre, predstavuje ďalší prírastok do rodiny PC+ zariadení, ktorý svojou eleganciou a výkonom príjemne prekvapí fanúšikov kvalitného obrazu ale aj náročných podnikateľov, ktorí chcú byť pripojeníkedykoľvek a kdekoľvek.

Lenovo IdeaTab S6000 má10,1″ displej s technológiou IPS a výborným pozorovacím uhlom až 178°, takže sa dá na ňom pohodlne pracovaťči zabávať v akejkoľvek polohe. Multidotyková 10-bodová obrazovka sa vyznačuje presnou ovládateľnosťou a skvelou kvalitou obrazu.  Vďaka veľkému displeju poskytuje dostatočný priestor na relax aj prácu, no aj napriek svojej veľkosti si udržal váhu len 560 g a patrí tak do radu ľahkých tabletov.  S hrúbkou 8,6 mm sa s ním dobre manipuluje a ľahko sa skladuje.

IdeaTab S6000 využíva operačný systém Android 4.2 Jelly Bean  a štvorjadrový procesor MKT 8389 Quad Core 1,2 GHz, ktorý je veľmi svižný a zabezpečuje vysoký výkon. Načítavanie stránok, hranie hier či pozeranie filmov je pohodlné a bezproblémové. Okrem bohatej konektivity umožňuje S6000 používateľom obrátiť bežné micro USB pripojenie z tabletu k inému zariadeniu, vďaka čomu je možné s tabletom nabíjať telefón alebo MP3 prehrávač a súčasne používať údaje na externej jednotke USB.Konektor Micro HDMI tabletu S6000 umožňuje prehrávanie HD videa na televízore.

S6000 ponúka výborný objempamäte.Či už si nakonfigurujete tablet S6000 s ukladacím priestorom 16 GB alebo 32 GB, slot na karty microSD ponúka flexibilitu a prídavný ukladací priestor až 64 GB.Fotografovanie či natáčenie videí sú s S6000 hračkou – webová kamera s rozlíšením 0,3 Mpx na prednej strane ponúkajúca krištáľovo čisté videokonferencie a kamera s rozlíšením 5 Mpx na zadnej strane s bleskom LED a nahrávaním videa pri 30 snímkach za sekundu.

Výborná výdrž batérie ponúka až 9 hodín pri práci s WiFi bez potreby nabíjania zariadenia, čo je výborné pri práci mimo kancelárie, alebo relax na road tripe či dovolenke. Na slovenskom trhu je IdeaTab S6000 k dispozícii v cene od 319 Eur bez DPH.

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno