Domov Novinky MultiPad Visconte 2: Dostupný tablet s Windows

MultiPad Visconte 2: Dostupný tablet s Windows

Zdielať

Prestigio MultiPad Visconte 2 01Druhá generácia tabletu Prestigio MultiPad Visconte prichádza s výkonnejším procesorom, prednou kamerou a väčšou batériou. Operačným systémom je opäť Windows 8.1. K dispozícii bude v najbližších dňoch. Ide o vylepšenú verziu prvej generácie tabletu, ktorá si našla pomerne dosť spokojných zákazníkov.

Tablet bol určený predovšetkým pre malé a stredné podniky a študentov s operačným systémom Windows a veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Novinka je vybavená 10″ IPS displejom s rozlíšením 1280×800 pixelov. Vnútri je dvojjadrový procesor Intel Celeron N2806 (Bay Trail-T), taktovaný na 2,0 GHz spolu s 2 GB RAM. Vnútorná pamäť má 32 alebo 64 GB a môže byť rozšírená až o ďalších 64 GB cez slot na micro SD karty. Navyše výrobca pridáva 200 GB priestoru vo vlastnom cloudovom úložisku Prestigio MultiCloud.

Tablet má 1 MPx prednú kameru, ktorá bola v druhej generácie doplnená o 5 MPx zadný fotoaparát vhodný na vyhotovovanie momentiek, nahrávanie videí alebo živé streamovanie obsahu. Ďalej je tu Wi-Fi, Bluetooth 4.0, prípadne 3G. Batéria s kapacitou 6 400 mAh by mala poskytnúť dostatok energie pre päť hodín prehrávania videa alebo celý deň práce.

Prestigio MultiPad Visconte 2 02

Prestigio MultiPad Visconte 2 beží na systému Windows 8.1, ktorý obsahuje predinštalovaný kancelársky balík MS Office Home and Student 2013. Ďalšie programy je samozrejme možné stiahnuť z Windows Store. Nechýba ani cloudové úložisko SkyDrive s automatickým zálohovaním súborov. Prestigio začalo tento týždeň v tichosti ponúkať svoju novinku aj na slovenskomtrhu. Prestigio MultiPad Visconte 2 sa predáva za cenu od 290 eur.

Zdroj: Prestigio.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno