Domov Novinky MultiPad Ranger 8.0 4G: Prvý LTE tablet od Prestigia

MultiPad Ranger 8.0 4G: Prvý LTE tablet od Prestigia

Zdielať

MultiPad Ranger 8.0 4G 01Prestigio prináša na trh nový tablet, ktorý plne vyhovie milovníkom online sveta. MultiPad Ranger 8.0 s LTE umožňuje využívať výhody ultrarýchlej siete. Osem palcový formát je dostatočne veľký čítanie, hranie hier aj pozeranie filmov, zároveň sa však bez problémov vojde aj do príručnej tašky. MultiPad Ranger 8.0 ako prvý tablet od značky Prestigio ponúka ultrarýchle LTE pripojenie, ktorú je prostredníctvom tabletu možné zdieľať a pripojiť k nej aj iné zariadenia, ktoré toto pripojenie nepodporujú. S tabletom môžete tiež využívať hlasové hovory a textové správy, stačí vložiť SIM kartu.

Okrem rýchleho pripojenia k internetu ponúka aj kvalitný IPS displej, ale s mizerným archaickým rozlíšením, ktoré má len 1024×768 pixelov.  Okrem toho tu je 1 GB RAM a štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktovaný na 1,2 GHz. Tablet je vybavený operačným systémom Android Jelly Bean 4.3. K dispozícii sú dva fotoaparáty – predný s rozlíšením 2 MPx, ideálny na videohovory, a zadný má  5 MPx s automatickým zaostrovaním na bežné fotenie.

MultiPad Ranger 8.0 4G 02

Pre ukladanie dát je k dispozícii 8 GB interná pamäť, ktorú je možné zväčšiť pamäťovou kartou o ďalších 32 GB. Tablet je vybavený USB portom, bezdrôtovým pripojením Bluetooth, GPS navigáciou a vstavaným FM rádiom. Aktualizácia OTA zabezpečí tabletu najnovší dostupný firmvér. Tablet je dostupný v dvoch farebných prevedeniach. V bielej farbe ho exkluzívne ponúka operátor Orange za 1 euro, nedotovaná čierna verzia je. Súčasťou balenia je aj kožené puzdro.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Prestigio MultiPad Ranger 5287 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Prestigio

1 komentár

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno