Domov Novinky Multimediálny prehrávač WD TV zjednodušuje prehrávanie

Multimediálny prehrávač WD TV zjednodušuje prehrávanie

Zdielať

WD TV 01Spoločnosť Western Digital uviedla nový multimediálny prehrávač WD TV – Personal Edition. Tento prehrávač používa Wi-Fi pripojenie a je veľmi ľahké ho obsluhovať. Prehráva prakticky všetky multimediálne formáty a súbory, ktoré sú uložené na USB úložiskách či po sieti, prípadne na ktoromkoľvek počítači pripojenom do domácej siete.

WD TV – Personal Edition umožňuje všetkým používateľom ľahké prehrávanie širokého spektra osobných multimediálnych súborov, ako sú fotografie, video a hudba v domácich systémoch zábavy. Prehrávač podporuje celú radu formátov vrátane MKV, MP4, AVI, WMV, MOV a mnoho ďalších. Súbory môžu byť streamovené z akýchkoľvek pripojených zariadení USB, ako sú napríklad disky z produktovej rady My Passport Ultra a My Book, z osobného cloudu a zo sieťovo prepojených úložísk, ako je produktová rada My Cloud či z digitálnych fotoaparátov či kamier, ale taktiež z počítačov PC či Mac pripojených v domácej sieti.

Multimediálny prehrávač WD TV v osobnej edícii sa vyznačuje najnovším intuitívnym užívateľským rozhraním, ktoré umožňuje mať pod kontrolou digitálnu zábavu. Hlavná stránka užívateľského rozhrania môže byť individuálne nastavenápri využití obľúbených aplikácií, doplnená o skrátky k obľúbeným zložkám prerýchly prístup či nastavenie automatického spúštania obľúbených aplikácií.

WD TV 02

Naviac WD TV podporuje aplikáciu Miracast, s ktorej pomocou je možné premietať dáta z mobilných zariadení podporujúcich túto aplikáciu na televíznej obrazovke v rozlíšení až do Full HD 1080p. WD TV umožňuje taktiež prehrávať obľúbené filmy, sledovať posledné virálne videá, byť v kontakte s televíznymi programami a byť prostredníctvom aplikácií pripojený taktiež k sociálnym sieťam ako sú medzi inými YouTube, Hulu Plus, VUDU, SlingPlayer, Spotify, Pandora a Facebook.

WD TV 03

Aplikácia WD TV Remote vylepšuje pohodlnú navigáciu a ovládanie prehrávača WD TV tým, že premení mobilné zariadenie iPhone, iPod touch, iPad alebo ďalšie mobilné zariadenie Android na pokročilý diaľkový ovládač. Táto aplikácia ďalej umožňuje bezproblémovú navigáciu medzi rôznymi multimediálnymi formátmi a ich ľahké spúšťanie a ovládanie cez televíznu obrazovku. WD TV je dostupný prostredníctvom vybraných distribútorov a predajcov. Doporučená koncová cena je 99 dolárov. Aplikáciu WD TV Remote je možné stiahnuť zadarmo na AppStore a Google Play.

Zdroj: Tlačová správa Western Digital

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno