Domov Novinky Multidotykové panely iiyama vstupujú na trh

Multidotykové panely iiyama vstupujú na trh

Zdielať

Japonská spoločnosť iiyama síce nepatrí medzi tie najväčšie, avšak napriek tomu na trhu ponúka mnohé kvalitné monitory a televízory. Na náš trh sa ale dostali dva zobrazovacie panely, ktoré nie sú určené do domáceho prostredia, ale poslúžia hlavne vo firemnej sfére.

iiyama_tf4237msc-b1ag 02

Modely iiyama ProLite TF3237MSC-B1AG a TF4237MSC-B1AG sú dotykové monitory s uhlopriečkou 32“ alebo 42“ s rozlíšením Full HD. Zatiaľ čo menší monitor sa spolieha na AMVA3 technológiu, väčší model je osadený IPS LED technológiu. Oba monitory sú vstavané do ochranného skleneného krytu s hrubými rámami, ktorý by mal ochrániť aj v najťažších podmienkach.

Dotykové ovládanie je postavené na 12 bodovej kapacitnej technológií, ktoré si poradí aj s dotykmi v rukaviciach. Taktiež je povrch pokrytý antireflexnou vrstvou na zníženie odleskov, ktorá dokáže odpudzovať prach a nečistoty. Samozrejmosťou je aj široká škála portov ako napríklad VGA, DVI-D, HDMI, USB či RS 232C.

iiyama_tf4237msc-b1ag

O ozvučenie sa starajú dva 7 Wattové stereo reproduktory. Oba monitory sú dodávané na náš trh s trojročnou zárukou, pričom cena 32“ modelu je stanovená na približne 1430 eur, väčší 42“ monitor bude stáť 1975 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno