Domov Novinky MSI prelomilo svetový rekord rýchlosti DDR4 SDRAM RAM

MSI prelomilo svetový rekord rýchlosti DDR4 SDRAM RAM

Zdielať

Pred rokom prekonal internú latku overclockerov spoločnosti MSI (Toppc) DDR4 SDRAM 5GHz s pamäťami G.SKILL na základnej doske MSI Z170 GAMING PRO AC. Dnes, o rok neskôr, zdvihol lištu a stal sa prvým, kto kedy dosiahol rýchlosťou DDR4 SDRAM na 5,5 GHz pod chladením kvapalným dusíkom pomocou novej základnej dosky MSI X299 GAMING PRO CARBON AC.

S MSI X299 GAMING PRO CARBON AC – najviac prispôsobiteľnou a tiež veľmi výkonnou základnou doskou Intel X299 na báze MSI, spustil Toppc DDR4 SDRAM pamäte G.SKILL s neuveriteľnou rýchlosťou 5500MHz. Tento svetový rekord ukazuje dominantné postavenie spoločnosti MSI v oblasti výkonu pre chipset X299 pomocou jedinečnej a patentovanej technológie DDR4 SDRAM Boost spoločnosti MSI. Doska MSI X299 GAMING PRO CARBON AC nie je len funkciou zabalenou pre hráčov a skvelá pre case modding, ale je predovšetkým dokonalou súčasťou vybavenia pre plné poskytnutie výkonu pre ťažké hry a OC.

MSI X299 Gaming Pro Carbon AC: Výkon v štýle

Prvá doska na svete s plne vymeniteľným chladením a X-Mounting príslušenstvom pre podporu 3D tlače a akýchkoľvek úprav. Spoločne s poslednou generáciou MYSTIC LIGHT RGB LED je X299 Gaming Pro Carbon AC snom všetkých modderov.

Stačí aktivovať okamžitú funkciu Game boost a výkon sa ihneď zvýši na ďalšiu úroveň, rovnako dobre, ako pri manuálnom pretaktovaní a bez zbytočných obáv. Navyše s pridaním 2x štítu M.2 zaistíte, že akýkoľvek rýchly SSD s rozhraním PCI-Express poskytne maximálny možný výkon. S Turbo M.2 a Turbo U.2 jednoducho pripojte najnovšiu generáciu SSD na báze NVMe najnovšej generácie a zaistíte tak prenos rýchly ako blesk. Vďaka neobmedzeným možnostiam prispôsobenia a exkluzívnym herným funkciám je GAMING PRO CARBON pripravená znovu prekvapiť v každej hernej zostave.

Zdroj: TechPowerUp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno