Domov Novinky MSI predstavuje herný All-in-One PC Gaming 24

MSI predstavuje herný All-in-One PC Gaming 24

Zdielať

Spoločnosť MSI predstavuje herný All-in-One PC Gaming 24. Vďaka výkonnému hardvéru zvládne najnovšie hry na vysokých detailoch. Veľký 24“ Full HD displej ponúka rýchlu odozvu pre čo najlepší herný zážitok a pomocou HDMI vstupu možno pripojiť konzolu a využiť displej pri hraní s priateľmi.

MSI All-in-One PC Gaming 24

Displej obsahuje technológiu MSI Anti-flicker, ktorá obmedzuje blikanie obrazovky a znižuje namáhanie a únavu očí. Počítač je osadený novou platformou Intel Skylake-H s nižšou spotrebou a vyšším výkonom procesora. Podporuje až 32 GB DDR4 SDRAM pamäť v dvojkanálovom zapojení, pre hranie najnovších hier je prítomná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 950M alebo 960M (podľa konfigurácie) a to rovno so 4GB GDDR5 pamäte.

Super RAID 4 ponúka vysokú rýchlosť úložiska – až 32 Gbps, k dispozícii je sieťová karta kartám Intel Wireless-AC 3165 (Wi-Fi) a Killer E2400 (ethernet), ktorá uprednostňuje herné dáta. Poteší prítomnosť zvukovej technológie Nahimic Audio Enhancer 2.0 s niekoľkými novými funkciami a tiež rýchle nabíjanie mobilných zariadení pomocou USB Super Charger. Zatiaľ čo bude počítač celosvetovo ponúkaný s Full HD rozlíšením, podľa slov výrobcu bude na vybraných trhoch model so 4K Ultra HD rozlíšením.

Zdroj: MSI

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno