Domov Novinky MSI oznámil grafickú kartu GTX 780T Gaming 3G

MSI oznámil grafickú kartu GTX 780T Gaming 3G

Zdielať

GTX 780T GAMING 3GPopredný medzinárodný výrobca základných dosiek a grafických kariet výrobcu MSI s potešením oznamuje dostupnosť grafickej karty GTX 780T GAMING 3G. Základom je nová NVIDIA GeForce GTX 780T GPU s 3 GB s rýchlou GDDR5 pamäťou. 

MSI GTX 780T GAMING 3G je vybavená oceneným oddeleným a vylepšeným dizajnom chladenia Frozr IV na vrchole upravenú PCB, ktorá sľubuje maximálny výkon a efektivitu pre najvyššiu FPS pri najnižších teplotách a najmenšom hluku.

Vybavený vlastným MSI Airflow Control Technology, ktoré majú dva 10 cm ventilátory s patentovanou technológiou vrtule Blade GTX 780T GAMING 3G, ktorý určite zapôsobí svojím tepelným výkonom. MSI Gaming App je jednoduchý nástroj pre rýchle prepínanie medzi rôznymi nastaveniami. Režim OC ponúka najlepší výkon, Tichý režim znižuje hluk ventilátora a herný režim s ponukami optimálnej rovnováhy medzi týmito dvoma.

Okrem toho komponenty MSI Military Class 4 poskytujú vyššiu stabilitu pri dlhšej životnosti, zatiaľ čo sa účinnosť zvyšuje. GTX 780T GAMING 3G ponúka hardvér aj softvér určený pre skutočných hráčov, takže je najlepšou voľbou ako ovládnuť hru.

GTX 780T GAMING 3G-3

Exkluzivná hráčska aplikácia, ktorá zjednodušuje nastavenia Grafickéj karty Tuning

MSI špeciálne vyvinul Gaming App ako ladiaci nástroj s ozajstnými hráčmi. Všetko to čo vyžaduje je jedno stlačenie tlačidla pre prepínanie medzi režimami kariet, vrátane vysoko výkonného OC režimu pre lepšie chladenie a extrémny herný výkon, herný režim pre dokonale vyvážený výkon, teplotu a stabilitu, tichý režim, čo znižuje hluk na minimum a poskytuje hráčom viac pohodlné a relaxačné prostredie používateľa.

GTX-780T-Gaming-3G-2

Piráti, Hrdinovia a Špióni

V tejto sezóne je najlepší balík Assassin Creed IV Black Flag, Batman: Arkham Origins a Tom Clancys Splinter Cell Blacklist zadarmo s nákupom grafickej karty GTX 780T GAMING 3G. Či už beriete brutálny život Pirate Assassin, podsvetie Gotham City, alebo chcete zaútočiť na globálnych teroristov, budete potrebovať DirectX 11 teselace, HBAO+ a NVIDIA TXAA antialiasing pre ohromujúcu grafiku, rovnako ako NVIDIA PhysX pre hyper-realistický zážitok. Tiež nastavenia One-Click optimalizáciu a hernú podporu, ovládače NVIDIA GeForce Experience, plus podpora NVIDIA SHIELD pre bezkonkurenčnú, prenosné hranie a zábavu.

Zdroj: Guru3D

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS predstavil Dual SIM PadFone Mini
Nasledujúci článokSynology uvádza na trh RackStation RS3614xs+
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno