Domov Novinky MSI Cubi N: Malý a kompaktný počítač pre domácnosť aj kanceláriu

MSI Cubi N: Malý a kompaktný počítač pre domácnosť aj kanceláriu

Zdielať

Spoločnosť MSI predstavuje upgrade svojho najmenšieho mini PC súčasnosti: MSI Cubi N. Malý desktop je postavený na koncepte moderných technológií a skvelého dizajnu, ktorý splní potreby domácností i podnikov. Vďaka procesoru radu Intel Braswell môžu používatelia ťažiť z výkonu počítača vreckovej veľkosti, ktorý je možné osadiť rôznymi pevnými diskami.

MSI Cubi N

Hlavnou novinkou je pasívne chladenie, vďaka ktorému je počítač úplne tichý. Produkt možno pripevniť na stenu pomocou VESA uchytenie, alebo ho pripojiť k HDTV. Pre komerčné využitie je Cubi N osadený množstvom portov pre pripojenie externých zariadení a je tak skvelým príkladom malého počítača, k dispozícii bude od konca októbra 2015.

Prináša zaoblené hrany, hladký povrch, pasívne chladenie, chytré umiestnenie I/O portov, vybavený je najnovším 14 nm procesorom Intel Braswell, ktorý je s celkovou spotrebou energie pod 15 W o 30% úspornejšie než predchádzajúce generácie. Integrovaná grafika Intel HD Graphics poskytne skvelý výkon v multimediálnych aplikáciách.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno