Domov Novinky Motorola predstavila smartfóny Moto E a Moto G 4G

Motorola predstavila smartfóny Moto E a Moto G 4G

Zdielať

Motorola-Moto-ENa svojich dnešných špecializovaných tlačových akciách v Londýne a Dillí, predstavila svoje novinky spoločnosť Motorola, a to: Moto E a Moto G. Tieto smartfóny ponúknu zaujímavú cenu. Smartfón Moto E je postavený okolo 4,3 palcového displeja, ktorý má odolné sklíčko Gorilla Glass 3 proti poškriabaniu. Rozlíšenie displeja je qHD s hustou pixelov 256 ppi. Motorola hovorí, že tento smartfón je odolný proti striekajúcej vode.

Moto E poháňa dvojjadrový Cortex A7 procesor taktovaný na 1,2 GHz, ktorý beží na operačnom systéme Android 4.4.2 Kitkat. Spoločnosť sľubuje včasné aktualizácie v prípade ďalších verzií Android, čo je pekné počuť na smartfón v tejto cenovej kategórii. K dispozícii je taktiež 1 GB RAM a 4 GB vnútornej pamäte, z ktorých je len 2,21 GB k dispozícii pre používateľa. Našťastie vnútornú pamäť je možné rozšíriť až na 32 GB pomocou microSD karty.

Moto E ponúka aj pripojenia ako 3G, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth, GPS a FM rádio. K dispozícii je aj variant s podporou dvoch SIM kariet. V zadnej časti smartfónu je 5 MPx fotoaparát, zatiaľ čo pod zadným krytom je umiestnená batéria s kapacitou 1980 mAh. Motorola tvrdí, že batéria je schopná vydržať počas celého dňa. Smartfón má rozmery 124,8×64,8×12,3 mm a hmotnosť 140 gramov.

Čo sa týka dostupnosti, najnovšia Motorola Moto E štartuje dnes v Indii, Veľkej Británii, Brazílii, Mexiku, Španielsku a Kanade. Jeho odhadovaná maloobchodná cena je 110 Eur. Spoločnosť v Indii , ktorá ponúka smartfón v on-line obchode Flipkart ho ponúka za 117 dolárov. Motorola Moto E je k dispozícii v čiernej, tyrkysovej a limetkovej. Motorola tiež prináša 3 farebné kryty, aby ste si mohli prispôsobiť svoj smartfón.

Druhý smartfón je Motorola Moto G 4G môže byť úspešnejší smartfón, ktorý bude mať oproti Motorole Moto G z minulého roka k dispozícii aj LTE. Motorola Moto G LTE beží na operačnom systéme Android 4.4.2 Kitkat a na procesore Snapdragon 400 s 1 GB RAM. Vzadu má 5 MPx fotoaparát s LED bleskom.

motorola-moto-g-4g

Motorola začne predávať Moto G LTE celosvetovo do konca mesiaca. Vo Veľkej Británii sa smartfón začne predávať v júni s cenovkou 149 libier za 8 GB verziu. V USA bude jeho cena 219 dolárov. 3G verzia smartfónu sa v súčasnosti predáva za 135 libier v Británii a za 179 dolárov v USA.

Zdroj: GSMarena 12

Zdielať
Predchádzajúci článokAnalytici veria, že iPhone 6 prinesie väčší predaj
Nasledujúci článokLG G3: Zhrnutie špecifikácii a videopozvánka
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno