Domov Novinky Monitory Acer V6 získali ocenenie Best Choice Green ICT

Monitory Acer V6 získali ocenenie Best Choice Green ICT

Zdielať

Acer V6 monitorMonitory Acer V6, ktoré sú vyrobené z materiálov recyklovaných zákazníkmi (PCR) boli vybrané pre udelenie ocenení Best Choice Green ICT na veľtrhu Computex 2014. Tieto monitory s LED podsvietením a funkciami pre úsporu energie boli navrhnuté pre podnikanie, vládne účely a oblasť vzdelávania a boli nedávno ocenené medailami SEAD Global Efficiency Medal.

Monitory Acer V6 sú vybavené Full HD displejom s technológiami Acer eColora Comfy View pre pestrofarebný, jasný obraz a redukciou odleskov. Tieto LCD displeje s LED podsvietením sú k dispozícii v bielom alebo čiernom farebnom prevedení, spotrebujú minimum energie a panely boli vyrobené bez použitia ortute a arsenu. Viac ako 13 % z celkovej hmotnosti plastu je vyrobené z recyklovaného PCR ABS plastu, čo pomáha šetriť prírodné zdroje.

Monitory Acer V6 získali hneď niekoľko ocenení. Bola im udelená medaila 2014 Global Efficiency Medal (podľa zemí a veľkosti displeja) za celosvetovo najúspornejší počítačový monitor, a to iniciativou Super-efficient Equipment and Appliance Deployment (SEAD). Taktiež obdržaly Taiwan Green Mark a sú certifikované podľa programu China Energy Conservation Program (CECP).

Ocenenie Best Choice Award je jedno z vyznamenaných prezentovaných na druhom najväčšom veľtrhu informačných a komunikačných technológií (ICT) na svete (najväčším v Azii a v Tichomorí) — Computex Taipei. Ocenenie získajú najlepšie celosvetovo dostupné tchajwanské ICT produkty. Hlavnými hodnotiacimi kritériami je funkcionalita, inovácia a trhový potenciál.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokSmartWatch od Microsoftu pre všetky OS
Nasledujúci článokRecenzia: ASUS MeMo Pad 10
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno