Domov Novinky Monitor ProArt PA328Q s rozlíšením 4K/UHD

Monitor ProArt PA328Q s rozlíšením 4K/UHD

Zdielať

ASUS ProArt PA328Q 01ASUS ProArt PA328Q 4K/UHD je profesionálny monitor s ultra vysokým rozlíšením (4K/UHD). Monitor ponúkne panel WLED s pomerom strán 16 : 9 a rozlíšením 3840×2160 pixelov. Vďaka hustote 138 pixelov na palec (PPI) zobrazí novinka viac než 8 miliónov pixelov, čo je štvornásobok hustoty pixelov štandardných Full HD displejov. To znamená mimoriadne jemný obraz s maximálnymi detailmi.

Vďaka jemnému rozlíšenie ponúkne monitor na obrazovke v porovnaní s podobne veľkými Full HD displeji viac miesta na rozloženie pracovných okien. Model PA238Q je schopný zobraziť 1,07 miliardy farieb. Panel umožní výnimočnú reprodukciu a sýtosť farieb zásluhou jasu o hodnote 350 cd/m² a vysokého kontrastu podporeného technológiami ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) SplendidPlus Video Intelligence Technology . Každý monitor PA328Q je z výroby kalibrovaný tak, aby dosahoval najvyššiu možnú presnosť farieb (Delta <2) a mal 100% stupnici RGB farieb, čo zaručuje konzistentnú reprodukciu farieb na fotografiách.

Monitor ďalej ponúka 10-bitovej farebnej hĺbku zobrazenie viac ako jednej miliardy farieb na obrazovke a podporuje 14-bitové interné vyhľadávacie tabuľku ( LUT ), ktorá umožňuje hladšie odstupňovanie a viac prechodov medzi odtieňmi. Monitor vyniká tiež možnosťami pripojenia – obsahuje štyri porty USB 3.0 , dva HDMI porty (z toho jeden HDMI 2.0 (4K pri 60 Hz). Nechýba ani DisplayPort 1.2 (4K pri 60 Hz) a Mini DisplayPort 1.2 (4K pri 60 Hz).

Mimo to obsahuje funkcie Built – in Picture – in – Picture (PIP) a Picture – by – Picture ( PBP ), vďaka ktorým umožňuje sledovať obsah z dvoch zdrojov súčasne, pričom možno medzi zdrojmi videa jednoducho prepínať. Režim PiP umiestni zdrojová okna druhého vstupu do jedného rohu displeja, zatiaľ čo režim PBP rozdelí obrazovku zvisle na dve polovice. Samozrejmosťou je u tohto modelu ergonomická konštrukcia, ktorú zaisťuje výklopný, otočný a výškovo nastaviteľný stojan.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno