Domov Novinky Monitor Acer BH326HUL s kvalitným podaním farieb

Monitor Acer BH326HUL s kvalitným podaním farieb

Zdielať

Acer B326HUL displaySpoločnosť Acer predstavila nový monitor B326HUL, ktorý ponúkne nielen kvalitnú konštrukciu a skvelú polohovateľnosť, ale taktiež vynikajúci kvalitou obrazu a podania farieb. Vďaka tomu sa hodí aj na tie najnáročnejšie pracovisko a pre potreby odborníkov v rôznych priemyslových odvetviach − napríklad fotografov, strihačov videa alebo dizajnérov. Vďaka inteligentnému návrhu šetrnému k životnému prostrediu získal tento monitor certifikáty EPEAT Gold, Energy STAR 6.0 alebo TCO 6.0.

Monitor B326HUL má rozlíšenie obrazu 2560×1440 pixelov, čo je štyrikrát viac, ako štandardné HD rozlíšenie (720p) a o 56% viac pixelov ako pri 1080p displeji. Tento monitor s veľkou uhlopriečkou 32 palcov sa taktiež môže pochváliť vynikajúcou presnosťou farieb a reprodukcii farebného priestoru vďaka technológii pre korekciu sRGB farieb a širokému farebnému gamutu.

Vďaka tomu má monitor Acer B326HUL bohaté a prirodzené farby, čo z neho robí ideálnu voľbu pre profesionálov a milovníkov fotografii. Okrem toho je tento monitor vybavený správcom Acer eColor Management, ktorý optimalizuje farebné podanie, čo prináša ešte vyššiu kvalitu obrazu. Technológia Acer Low Dimming poskytuje komfortný zážitok zo sledovania obrazu a pomáha znižovať únavu očí pri práci za nie príliš optimálnych svetelných podmienok.

Acer B326HUL display-2

Monitor B326HUL môže ľahko prispôsobiť osobným potrebám. Vďaka flexibilnému stojanu, s ktorý sa dá ľahko nastaviť výšku, sklon a otočenie, zapadne tento monitor do akéhokoľvek kancelárského prostredia. Jeho ergonomická konštrukcia prináša maximálny komfort aj pri dlhodobom používaniu. Používatelia môžu nastaviť výšku v rozsahu 150 mm, sklon obrazovky v rozsahu 25° smerom dozadu a 5° dopredu alebo jeho natočenie o 60° doprava a doľava pre maximálne pohodlie. Monitory s technológiou Acer ComfyView odráža menej okolitého svetla.

Vďaka tomu prináša živé farby, zatiaľčo technológia Acer Low Dimming používateľom umožní znížiť jas podsvietenia pre pohodlnejšie sledovanie obrazu pri nízkej úrovni okolitého osvetlenia. Používatelia taktiež môžu k monitoru BH326HUL pripojiť dve zariadenia, pričom sa oba obrazovky zobrazia naraz pre maximálnu produktivitu. Technológia Acer Multi-Stream taktiež umožňuje používateľom zobraziť obsah na viacerých obrazovkách súčasne prostredníctvom jediného káblu pomocou video rozbočovača alebo vďaka sekvenčnému zapojeniu za sebou cez rozhranie DisplayPort.

Acer B326HUL display-3

Monitor ponúka celý rad rozhrania od HDMI a tradičného DVI až po 4 USB 3.0 porty s funkciou nabíjania aj pri vypnutom monitore. Tieto USB porty dávajú používateľom možnosť pripojiť k počítaču širokú škálu zariadení. Monitor Acer B326HUL je nielen elegantní, ale taktiež šetrný k životnému prostrediu. Môže sa pochváliť bielym LED podsvietením bez obsahu ortute, kvalifikáciu ENERGY STAR a certifikáty EPEAT Gold alebo TCO. Monitor Acer B326HUL bude možné zakúpiť od Mája 2014 za doporučenú koncovú cenu  473 Eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokOCZ RevoDrive 350: PCIe SSD pre výkonné zostavy
Nasledujúci článokPrvý smartfón s operačným systémom Tizen vyjde v Rusku
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno