Domov Novinky Mobilná nákupná sociálna sieť konečne aj u nás

Mobilná nákupná sociálna sieť konečne aj u nás

Zdielať

Shopin LogoMožno ste už viacerí počuli o mobilnej aplikácii Shopin, ktorá už tretí rok frčí v Českej republike. Konečne si ju užívame aj na Slovensku. Súčasťou aplikácie je viac ako 50 slovenských nákupných centier a eviduje viac ako 8700 používateľov. Aplikácia informuje používateľa o zľavách, ktoré by nemali uniknúť pozornosti. Dozvie sa, ktoré nákupné centrum či obchod má najbližšie a kadiaľ vedie cesta k obľúbenej značke. Svoje meno aplikácia dostala podľa poľského hudobného skladateľa Frédérica Chopina. Hlavným sloganom aplikácie je slovné spojenie Shopping Virtuosity.

Vizuálnemu štýlu aplikácie dominuje postavička surikaty. S ňou sa používatelia stretávajú na všetkých propagačných materiáloch v centrách a obchodoch po celej Slovenskej republike. Ste na návšteve v novom meste a dostali ste chuť na nákupy? Pomocou GPS si Shopin vezme polohu a navrhne najbližšie nákupné centrá. Aby ste sa nestresovali s blúdením po centre pri hľadaní obľúbeného obchodu, využite navigáciu v rámci centra. Shopin povie všetky informácie ktoré potrebujete pred a počas nákupov. Plánujete svoj nákup? S aplikáciou zistíte adresu, otváraciu dobu centra, zoznam obchodov a reštaurácií do ktorého sa chystáte.

Obchody sú zoradené do rôznych kategórií: móda a obuv, potraviny, služby, elektronika atď, tak aby ste bez problémov našli to, čo hľadáte. Ďalej je v aplikácii prehľadný zoznam akcií, noviniek a aktuálnych zliav a podujatí, ktoré sa v centre konajú. Hľadáte svoj bankomat, východ alebo najbližšiu toaletu? Jednoducho využite navigáciu, ktorá Vás v nákupnom centre dovedie kamkoľvek si budete priať a ušetrite si čas.

Shopin Appka

Shopin je v plnej kvalite a úplne novom dizajne dostupný pre smartfóny s operačným systémom Android aj iOS a používanie aplikácie je pre používateľa úplne zadarmo. V rámci mobilnej aplikácie plánujú vývojári v priebehu roku 2015 rozšíriť svoje pole pôsobnosti do Maďarska a Rakúska. Používatelia budú teda môcť aplikáciu využívať aj v cudzine, a to v jazykových mutáciách.

Zdroj: Tlačová správa Shopin

Zdielať
Predchádzajúci článokAMD R9 300 sú na ceste
Nasledujúci článokRaspberry Pi Model A je vonku
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno