Domov Novinky Miracast v novej rade Sharp Aquos Smart TV

Miracast v novej rade Sharp Aquos Smart TV

Zdielať

Sharp LE360 a LE362 01Sharp uvádza na trh nové rady televízorov Aquos LED – LE360 a LE362 – s uhlopriečkou 32 a 40 palcov. Televízory sú vybavené technológiou Smart TV a pokročilým spracovaním obrazu. Nové modely smajú elegantný dizajn s úzkym čiernym rámčekom okolo obrazovky a čiastočne otvorenú, otočnou základňou, ktorá ideálne dopĺňa ich moderný vzhľad.

Na ovládanie televízorov môžete použiť mobilné zariadenia, a to prostredníctvom aplikácie Sharp Smart Remote (Android a iOS), alebo klávesnica USB HID). Podpora DMR umožňuje používateľom bezdrôtové prehrávanie fotografií, videa a hudobných nahrávok zo zariadenia, ktoré používajú operačný systém iOS a Android. Technológia Miracast navyše umožňuje majiteľom zariadenia so systémom Android 4.2 alebo vyšším bezdrôtový prenos obrazu zo smartfónu alebo tabletu priamo na obrazovku televízora. Preto je možné pohodlne na veľkej obrazovke sledovať multimediálny obsah, hrať hry alebo hovoriť prostredníctvom programu Skype.

Sharp LE360 a LE362 02

Nové rady televízorov Sharp Aquos LED sú vzhľadovo totožné a líšia sa typom vstavaného HD tunera. Rad LE360 bola vybavená HD tunerom – DVB-T/DVB-C; rad LE362 naopak ponúka HD tuner – DVB-T/DVB-C/DVB-S/S2, teda pre príjem pozemné, káblové aj satelitné digitálnej televízie.

Zdroj: Tlačová správa Sharp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno