Domov Novinky Mini akčná kamera Genius Life-Shot FHD300

Mini akčná kamera Genius Life-Shot FHD300

Zdielať

Genius Life-Shot FHD300Genius prináša na trh novinku z rady Life Cam, akčné kameru s vodotesným puzdrom, Genius Life-Shot FHD300. Kamera je určená aktívnym ľuďom, ktorí chcú mať zážitky športové výkony bezpečne uchované zaznamenané, je vybavená 8 megapixelovým senzorom OD Sony, s ktorým používateľ zaobstará čisté živé zábery aj fotografie. Podporované sú tri rôzne spôsoby, akými môze používateľ zaznamenať všetky okamihy, na fotografie, video časozberné videá. Videá sú nahrávané som Full HD kvalite 1920×1080 px sú ukladané na pamäťovú kartu formátu SDHC.

Vytvárať záznamy je možné za každého počasia, vďaka odolnosti kamery IPX5, čo umožňuje jej použitie aj za veľmi silného dažďa. Súčasťou balenia je aj vode odolné puzdro, ktoré používateľovi dáva možnosť ponorenia sa s kamerou do vody až do hĺbky 3 metre. Ďalší doplnok, ktorý ocenia cyklisti, je držiak na bicykel umožňujúce pripevnenie kamery na riadidlá. Spolu so statívom, ktorý je tiež súčasťou balenia, je možné robiť snímky ku každej príležitosti.

Významnou funkciou kamery je možnosť pripojenia cez Wi-Fi. Pomocou aplikácie Genius Life-Shot môže používateľ prepojiť svoj ​​smartfón alebo tablet s kamerou cez Wi-Fi a mať tak okamžitý prístup k videám a fotografiám. Vďaka tomu je možné okamžite zdieľať nahrávky s priateľmi na sociálnych sieťach alebo ich prehrávať priamo z kamery na tablete. Mobilná aplikácia je dostupná ako pre systémy Android, tak aj pre iOS. Rozmery kamery sú 110×230×65 mm a hmotnosť je len 36 gramov. Odporúčaná koncová cena je 95 eur.

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno