Domov Novinky Microsoft prináša viac možností pre fanúšikov

Microsoft prináša viac možností pre fanúšikov

Zdielať

Xbox-OneCieľom bolo od samého začiatku prinášať skvelé hry a multimediálne zážitky. Na vašej spätnej väzbe Microsoftu záleží, pomáha jej formovať produkty a služby pri ich vytváraní. To sa odráža v hernej konzole Xbox One, ktorú Microsoft uviedli minulý rok v novembri, aj v softvérove aktualizácie, ktoré prináša pravidelne každý mesiac.

Dnes Microsoft predstavil ďalšie príklady ako vaša spätná väzba ovplyvňuje produkty spoločnosti. Počnúc 9. júnom ponúkne Microsoft Xbox One v krajinách, kde sa predáva, v cene od 399 dolárov. Ide o nové balenie, ktoré neobsahuje Kinect. Nový Xbox One v cene 399 dolárov umožní prehrávať najlepšie blockbuster tituly ako Titanfall, Call of Duty: Ghosts, Forza Motorsport 5, Dead Rising 3 a prichádzajúce Watch Dogs, Destiny a Sunset Overdrive. Takisto budete mať prístup k obľúbeným multimediálnym aplikáciám ako Twitch, YouTube a Netflix, ako aj k sledovaniu živého televízneho vysielania a používania OneGuide.

Nakoniec bude možne využívať aj mnohé z unikátne predností Xbox One vrátane posielania pozvánok počas sledovania televízneho vysielania, prepínania medzi hrami a aplikáciami, vysielania cez Twitch a zdieľania najlepších herných momentov. Ďalej prinesú nové výhody pre zlatých členov Xbox Live a ponúknu všetkým majiteľom Xbox 360 a Xbox One prístup k zábavným aplikáciám bez ohľadu na to, či majú aktívne zlaté členstvo, alebo nie.

Hry zadarmo s programom Games with Gold. Počas prvého roka od spustenia programu Games with Gold si užilo hry zadarmo viac ako 12 miliónov hráčov; strávili v nich takmer 200 miliónov hodín. Spoločnosť počúvala pozorne a každý mesiac sa sústredila na upravovanie ponuky titulov. Aby sa odvďačila za pomoc pri formovaní tohto programu a oslávili prvé narodeniny Games with Gold, zlatí členovia obdržia v júni ďalšiu Xbox 360 hru zadarmo. V júni vyjdú nasledovné Games with Gold hry: Dark Souls, Charlie Murder a bonusová Super Street Fighter IV: Arcade Edition.

Program Games with Gold prinášame aj zlatým členom Xbox Live na Xbox One. Členovia budú mať prostredníctvom predplatného prístup k hrám zadarmo od hitoviek po prelomové indie hry. Program na Xbox One otvoria Max: The Curse of Brotherhood a Halo: Spartan Assault. Pre prístup k hrám zadarmo na Xbox One a Xbox 360 bude vyžadované iba jediné zlaté členstvo Xbox Live.

Zdroj: Tlačová správa Microsoft

Zdielať
Predchádzajúci článokGigabyte predstavil 6 palcový smartfón za 200 eur
Nasledujúci článokASRock predstavuje Ultra M.2 Gen3 x4 32Gb/s
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno