Domov Novinky Microsoft prináša Office pre každého a všade

Microsoft prináša Office pre každého a všade

Zdielať

MS Office na iPadSpoločnosť Microsoft urobila ďalší krok k tomu, aby produktivitu riešení Microsoft Office priniesla pre každého prostredníctvom nových Office aplikácií pre iPhone, iPad a preview aplikácie Office pre Android tablety. Zákazníci používajúci tieto zariadenia môžu teraz ešte ľahšie vytvárať a upravovať svoje dokumenty. Od dnešného dňa môžu používatelia iPhonov a Android tabletov profitovať z rovnakých funkcií, aké si doteraz užívali používatelia Office pre iPad.

Odteraz bude mať skoro každý možnosť spraviť viac a ešte rýchlejšie. Spoločnosť tiež prezentovala a rozšírila pohľad na nový „pre dotyk optimalizovaný“ Office pre Windows 10. Dodatočné detaily budú zverejnené neskôr. Zákazníci s Office 365 získajú najlepšiu hodnotu a kompletnú sadu funkcií, vrátane úložného priestoru OneDrive s kapacitou 1 TB – s čoskoro neobmedzenou kapacitou. Prihlásením sa k odberu sa zákazníci zapoja do komunity viac ako 7,1 milióna aktívnych používateľov Office 365 Home a Office 365 Personal a získajú prístup k úplnej produktívnej sile Office na každom zariadení, ktoré vlastnia.

Nové aplikácie Office pre iPad a Office pre iPhone sú dostupné v 29 jazykoch v 136 krajinách. Aplikácie si vyžadujú iPad alebo iPhone s minimálnou verziou iOS 7.0 alebo novšou. Preview aplikácie Office pre Android tablety je dostupný oddneška s potrebou prihlásenia.

Zdroj: Tlačová správa Microsoft

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno