Domov Novinky Microsoft oznamuje “malé stretnutie” na 20. mája

Microsoft oznamuje “malé stretnutie” na 20. mája

Zdielať

Microsoft_logoSpoločnosť Microsoft oznámila “malé stretnutie”, ktoré je naplánované na 20. mája v New Yorku. Informácie hovoria o tom, že Microsoft na tejto akcii môže predstaviť mini verziu tabletu Surface. Tieto pozvánky dostali rôzne zahraničné média.

“Surface akcia”, s podtitulom “poďte s nami na malé stretnutie”, očakáva sa, že jej  bude predsedať generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Satya Nadella. Akcia začne o 11:00 ET, čo je o 5:00 na Slovensku. Zatiaľ čo “malé zhromaždenie” môže byť odkaz na prípadnú veľkosť a že je to s najväčšou pravdepodobnosťou len obvyklá slovná hračka.

Môže byť predstavená mini verzia tabletu Surface, ktorý bude disponovať 7,5 palcovým displejom, ktorý,ako sa očakáva, sa môže pochváliť pomerom strán 4:3 a rozlíšením 1400×1080 pixelov. V októbri Surface VP Panos Panay potvrdil nový Surface hardvér s väčším displejom, ktorý by mohol byť predstavený. Na udalosti v Seattle University Panay Microsoft Store povedal: “Máme veľa skvelých vecí, ktoré sme si premysleli a pracuje sa na rozmanitých pomeroch a veľkosti aspektov a úžasných veciach, ktoré prídu so Surface”.

Microsoft-pozvanka

Fáma o najnovšom Surface mini pochádza od predajcu Amazon – špeciálne vyrobený smartcover pre Microsoft Surface Mini, ktorý je na predobjednávku už teraz, ale k dispozícii nebudú do 28. mája – až do tejto udalosti. Dúfajme, že sa dozvieme oveľa viac o štrnásť dní od dnešného dňa  a po “malom stretnutí” v New Yorku budeme mať bližšie informácie.

Zdroj: Hexus

Zdielať
Predchádzajúci článokAcer Iconia Tab 7: Tablet a smartfón v jednom
Nasledujúci článokAlcatel uvádza na slovenský trh OneTouch Idol Alpha
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno