Domov Novinky Microsoft oznamuje dostupnosť nových smartfónov

Microsoft oznamuje dostupnosť nových smartfónov

Zdielať

Spoločnosť Microsoft oznámila celosvetovú dostupnosť smartfónov Lumia 435 a Lumia 532. Vďaka najnovšiemu systému Windows Phone 8.1 ponúkajú oba modely svojim majiteľom za priaznivú cenu základné možnosti, ktoré im dovolia zvládať viac úloh na cestách. Oba modely ponúkajú vyváženú kombináciu funkcií a výkonu.

Microsoft Lumia 435 01

Lumia 532 je výkonný smartfón so štvorjadrovým procesorom, ktorý stavia na úspechu modelu Lumia 530. S prémiovým dizajnom, rýchlym prehľadom (Glance screen), predným fotoaparátom a väčšou kapacitou pamäte. Oba smartfóny používajú operačný systém Windows Phone 8.1.

Microsoft Lumia 532 01

Lumia 435 bude na vybraných trhoch dostupná v priebehu januára, Lumia 532 bude nasledovať vo februári. Záujemcovia si budú môcť vybrať z mnohých farebných odtieňov, ako je žiarivo zelená, žiarivo oranžová, biela a čierna; všetko vo variantoch pre jednu alebo dve SIM.

Microsoft Lumia 532 02

Verzia dualSIM bude ponúkať funkciu Smart Dual SIM, ktorá umožní jednoducho ovládať hovory a správy na oboch používaných číslach. Ceny sa môžu na jednotlivých trhoch líšiť podľa daní a dotácií, mali by sa pohybovať okolo 69 eur bez dane a dotácií pri smartfóne Lumia 435 a 79 eur bez dane a dotáci pri modeli Lumia 532.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Nokia Lumia 530 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Nokia Lumia 530 Dual poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu MICROSOFT Lumia 535 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu MICROSOFT Lumia 535 Dual poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno