Domov Novinky Microsoft Office je dostupný už aj pre Apple iPad

Microsoft Office je dostupný už aj pre Apple iPad

Zdielať
MS Office na iPad

Veľkou novinkou od spoločnosti Microsoft je uvedenie balíku Office aj pre iPad. Všetci sú nadšení z toho, čo to znamená pre koncových používateľov. Počas niekoľkých ostatných rokov sa aj Logitech sústredil na zvýšenie produktivity práce na zariadeniach iPad a uviedol celý rad tabletových klávesníc.

Tie nielen dizajnovo ladia s iPadom, ale poskytujú aj potrebný komfort pri písaní a práci. „Uvedením iPad Air spolu s balíkom iWorks zadarmo spoločnosť Apple zdôraznila, že iPad nie je len na konzumáciu obsahu, ale aj na jeho vytváranie. Balík Microsoft Office pre iPad to len potvrdzuje,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ divízie mobility v spoločnosti Logitech.

„Spojením Microsoft Office s klávesnicou na iPade vzniká ideálna kombinácia na využitie tabletu ako produktívneho zariadenia na cestách.“ Apple priniesol tenký a ľahší iPad Air. Logitech vzápätí odpovedal novými modelmi tenších a ľahších klávesníc, ktoré pretvárajú tieto zariadenia na plnohodnotný pracovný nástroj.

Zdroj: Tlačová správa Apple

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno