Domov Novinky Microsoft odmieta hovoriť o lacnejšej verzii Xbox One

Microsoft odmieta hovoriť o lacnejšej verzii Xbox One

Zdielať

xboxONENa internete sa poslednú dobu objavujú správy, ktoré citujú údajne dobre informované zdroje a sľubujú príchod lacnejších konzol Xbox One v cene 399 dolárov. Zástupca spoločnosti Microsoftu celú túto vec uviedol na pravú mieru.

Aaron Greenberg na svojom blogu uviedol, že Microsoft naozaj nechystá žiadny Xbox One bez mechaniky Blu-ray, ktorú by Microsoft predával za cenu blížiacej sa ceny konkurenčnej konzole Sony PlayStation 4 čo je 399 dolárov. Pritom správy citujú “spoľahlivý zdroj” že sa na trh počas tohto roku pripravuje odľahčená verzia Xbox One, s ktorou by mohol Microsoft zaútočil na Sony a jej PlayStation 4.

Microsoft vraj o nej už informoval aj herných vývojárov a vydavateľov a popri tomu sa objavili aj správy o bielej verzii Xbox One s 1 TB diskom, ktorá je pripravovaná na tento rok. Zdá sa, že lacnejšia konzola Xbox One nepríde, ale podľa vyjadrenia Greenberga, ktorý poprel len to, že sa pripravuje s cenou 339 dolárovNemusí to však znamenať, že Microsoft biely model bez mechaniky a s 1 TB diskom nepripravuje, ktorý bude mať podobnú sumu. Avšak, ako Greenberg uviedol na svojom twitter učte, nie všetko čo sa objavy na internete je pravda.

Zdroj: Tomshardware

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung SM-W750V s Windows Phone
Nasledujúci článokVysielanie stanice NBC v Soči zabezpečí riešenie od Ericssonu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno