Domov Novinky Microsoft má nové licenčné balíky Office 365

Microsoft má nové licenčné balíky Office 365

Zdielať

Microsoft Office a OneDriveČi sú ľudia zamestnaní vo veľkých alebo malých firmách, pracujú počas dňa z viacerých miest a rôznych zariadení. Počas raňajok kontrolujú e-maily na svojom telefóne, zachytávajú novinky v tablete počas presunov a na notebooku zasa pracujú v kancelárii.

Podľa štúdie Boston Consulting Group (BCG), až 62% zamestnancov malých podnikov používa pre prístup k ich e-mailu mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tablety, čo predstavuje 39% nárast oproti situácii spred troch rokov. Rovnaká štúdia BCG sa odvolávala na fakt, že malé a stredné podniky využívajúce moderné technológie ako napríklad cloud – zvyšujú automaticky svoj výnos o 15 % oproti ich konkurencii, ktorá využíva technológie v menšej miere.

Prehľad nových licenčných balíkov Office 365 pre malé a stredné firmy, vrátane prehľadu cien:

Office 365 balicky

Nové Office 365 licenčné balíky pre malé a stredné podniky sú:

  • Office 365 Business: Všetky Office aplikácie – Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Publisher – a OneDrive pre biznis cloud, ktoré umožňujú malým a stredným podnikom prístup, editáciu a zdieľanie dokumentov cez ich Windows PC, Mac, iPad, Windows tablety a smartfóny
  • Office 365 Business Essentials: kľúčové cloudové služby pre riadenie podniku – business class e-mail a kalendár, Office Online, on-line stretnutia, IM, videokonferencie, cloud skladovanie a zdieľanie súborov atď
  • Office 365 Business Premium: obsahuje všetky služby a produkty z balíkov Office 365 Business aj z Business Essentials.

Zdroj: Tlačová správa Microsoft

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno