Domov Novinky Microsoft chce údajne motivovať Samsung k OS Windows Phone

Microsoft chce údajne motivovať Samsung k OS Windows Phone

Zdielať

windows-phone-8Samsung je posledná spoločnosť, ktorá potrebuje peniaze od inej spoločnosti. Microsoft je ochotný ponúknuť sumu až do výšky 1 miliardy dolárov na podporu kórejského výrobcu, v snahe nalákať ho k tomu, aby vyrábali viac telefónnych zariadení zo systémom Windows Phone. 

Správy pochádzajú od Ruského blogera Eldar Murtazin, ale je potrebné dodať, že aj keď to nemusí byť príliš pritiahnuté za vlasy Microsoft naozaj myslí na tento krok.

Prečo? Pretože akonáhle Microsoft kúpi Nokiu, ktorá drží viac ako 90 percent Windows Phone zariadení na trhu, bude to jediná spoločnosť, ktorá by bežala na operačnom systéme Windows Phone. Samsung už údajne pripravuje smartfón s Windows Phone 8, ktorý by malo niesť označenie SM-W750V. Smartfón by podľa zistených informácii mal disponovať štvorjadrovým procesorom a 1080p Full HD displejom. Samsung SM-W750V môže mať podobné špecifikácie ako Galaxy S4, a mohol by ísť proti smartfónom Nokia, ako je Lumia 1020/1520.

sm-w750v

Čo všetko je z toho pravda sa ukáže časom a tieto informácie sa zakladajú len na špekuláciach.

Zdroj: Sammobile, Sammobile 2

Zdielať
Predchádzajúci článokLTE: prečo áno, prečo nie? Reálne meranie
Nasledujúci článokIntel sa snaží dostať Android do PC
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno