Domov Novinky Michael Dell predstavil najtenší tablet na svete

Michael Dell predstavil najtenší tablet na svete

Zdielať

Intel Developer Forum 2014 01Počas prezentácie generálneho riaditeľa spoločnosti Intel Briana Krzanicha na Intel Developer Forum, predstavil Michael Dell, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Dell, najnovšiu sériu tabletov Dell Venue 8 7000 a v rámci nej, prvý tablet s fotografickou funkciou Intel RealSense a zároveň najtenší tablet na svete, s hrúbkou len 6 mm.

Intel RealSense je pokročilé fotografické riešenie, ktoré vytvára hĺbkovú mapu vo vysokom rozlíšení. Táto mapa umožňuje používateľom merať, zaostrovať a vyberať z dostupných filtrov jednoduchým dotykom prsta. Prinesie nové funkcie a nové spôsoby pre používanie tabletu, čo otvorí nový kreatívny horizont pre vývojárov. Tí budú môcť vytvárať nové aplikácie, ktoré zmenia to, ako používatelia pracujú so svojimi fotografiami.

Intel Developer Forum 2014 02

Napríklad, používatelia budú môcť pri úprave fotografií zaostriť na iné predmety alebo na veci nachádzajúce sa v popredí. Predmety na fotografiách bude takisto možné merať. Tablet s operačným systémom Android  poháňa jeden z radu procesorov Intel Atom Z3500 a bude dostupný už pred Vianocami.

Zdroj: Tlačová správa Intel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno