Domov Novinky Messenger teraz už podporuje skupinové videohovory

Messenger teraz už podporuje skupinové videohovory

Zdielať

Len niekoľko týždňov dozadu prišiel Messenger s aktualizáciou, ktorá priniesla tzv. Môj deň. Pomocou toho môžeme ostatným ukázať, čo sme v priebehu dňa robili a podeliť sa tak o zážitky.

Minulý týždeň Facebook Messenger prišiel s ďalším využitím fotoaparátu. Keďže v apríli tohto roka predstavili skupinové hlasové hovory, bolo len otázkou času, kedy prídu skupinové videohovory. Tento čas práve nastal.

Na obrazovke môžete vidieť najviac šesť ľudí. Pripojiť sa hlasom alebo počúvať môže až 50 ľudí, no v prípade, že ak je na kamere viac, ako 6 ľudí, uvidíte len človeka, ktorý v danom momente rozpráva najhlasnejšie. Ide teda o dominantného rozprávajúceho.

Aby ste začali skupinový videohovor, musíte mať stiahnutú verziu Messengera, ktorá už podporuje skupinové vidoehovory. Následne stačí ísť do skupinovej konverzácie a stlačiť tlačidlo videa v pravej hornej časti obrazovky. Každý účastník sa potom bude môcť pripojiť kedy len bude chcieť jedným kliknutím.

Aktualizácia nepriniesla nič svetoborné, no naozaj veľmi žiadané. Používatelia po celom svete boli doteraz nútení využívať konkurenčné služby, ak chceli konverzovať s videom aspoň traja naraz. Krok, ktorý Facebook podstúpil je o to zaujímavejší, že aktualizácia pre Messenger vyšla pre celý svet bez akýchkoľvek geografických zákazov.

Zdroj: GSMArena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno