Domov Novinky Meizu MX5 dostane 41 MPx fotoaparát

Meizu MX5 dostane 41 MPx fotoaparát

Zdielať

Čínska spoločnosť Meizu síce neprerazila na Európsky trh tak výrazne ako napríklad Huawei či Xiaomi, avšak v domovskom regióne žne obrovské úspechy. Ich vlajková loď dostane nástupcu, ktorý bude mať úctyhodné parametre, ktoré prekonajú mnohé iné high-end smartfóny.

Meizu-MX-5

Dozajnovo sa bude pravdepodobne podobať na svojich predchodcov a teda bude dosť verne kopírovať vzhľad iPhonu. Zaujímavejšie sú ale hardvérové špecifikácie, pri ktorých sa skloňuje hlavne hlavný 41 MPx fotoaparát.

Takéto rozlíšenie je výsada starších fotomobilov od Nokie, ktorých kvalita snímkov je neprekonaná doteraz. Uvidíme ako si telefón poradí s takýmto rozlíšením, pokiaľ použije kvalitný obrazový čip napríklad od výrobcu Sony, mohli by sme sa dočkať nového kráľa fototelefónov.

Meizu-MX-5 01

Ostatné parametre sú veľmi podobné ostatným čínsky konkurentom, avšak patria do tej najvyššej výkonnostnej kategórií. Osemjadrový 64-bitový procesor MediaTek, 4 GB RAM, displej s rozlíšením 2560×1600 pixelov, či video až so 480 snímkami za sekundu. Hoci bude cena asi vyššia ako je zvykom pri čínskych výrobcoch, dokáže podliezť cenu porovnateľných konkurentov.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Meizu MX3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Meizu MX4 16GB poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Meizu MX4 32GB poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMArena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno