Domov Novinky Maxcom – značka tlačidlových telefónov za dostupné ceny

Maxcom – značka tlačidlových telefónov za dostupné ceny

Zdielať

Spoločnosť Maxcom, ktorá sa špecializuje na tlačidlové telefóny sú populárne a v ponuke všetkých slovenských operátorov. Je tu viac modelov, od biznis triedy pre firmy, cez odolné telefóny pre špeciálne použitie, klasické vyklápacie véčka, až po telefóny pre jednoduché používanie, ktoré sú najviac obľúbené u seniorov.

Maxcom síce nie je najznámejšou značkou na trhu vyrábajúca tlačidlové telefóny, ale ponúka to, čo zákazník potrebuje – kvalitné telefóny s veľkým displejom za rozumné ceny. Aj preto si telefóny získali veľkú popularitu medzi zákazníkmi slovenských operátorov a stali sa najpredávanejšími mobilnými telefónmi na našom trhu. V Orangei nájde zákazník niekoľko modelov, od telefónu Maxcom MM720BB pre jednoduché použitie, cez elegantný Maxom MM235, až po obľúbený Maxcom MM320, ktorý ponúka najväčší displej v ponuke tlačidlových telefónov tohto operátora a patrí u neho do TOP 5 najpredávanejších telefónov celkovo.

Slovak Telekom zaradil do ponuky telefón Maxcom MM238 3G. Tento elegantný telefón s 2,8″ displejom a kovovými prvkami rámu je populárny ako medzi rezidenčnými zákazníkmi, tak aj firmami. I preto sa tento rok každý mesiac umiestňuje v TOP 10 najpredávanejších telefónov celkovo. Ak ste zákazníkom O2, vyberte si šikovný, bielo modrý telefón Maxcom MM136 s 2,4″ displejom. Tento telefón je obľúbený medzi zákazníkmi, ktorí chcú osvedčenú klasiku s kvalitným displejom.

Zákazníci 4ky majú na výber medzi malým a kompaktným telefónom Maxcom MM128 alebo Maxcom MM462, ktorý radi kupujú mladí ľudia pre svojich rodičov, pretože extra veľká podsvietená klávesnica a veľké písmená sú ideálne prispôsobené na ľahké používanie pre staršiu generáciu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno