Domov Novinky Máte 16 miliónov dolárov? Kúpte si iPhone 5 Diamond

Máte 16 miliónov dolárov? Kúpte si iPhone 5 Diamond

Zdielať

zlaty-iPhone-5-2Presne toľko totiž stojí najdrahší smartfón na svete. Ide o iPhone 5 Black Diamond  vyrobený  na zakázku. Britský dizajnér  Stuart Hughes dostal špeciálnu požiadavku na  výrobu tohto krásavca , ktorého cena sa po vyhotovení vyšplhala na neuveriteľných 16 a pol  milióna dolárov (asi 12 miliónov eur).

Túto objednávku dizajnérovi zadal nemenovaný čínsky obchodník  a dá sa povedať, že na svoj telefón mal ozaj špeciálne požiadavky. No nie však čo sa týka funkcií, tie sú úplne rovnaké ako bežný iPhone 5. Skôr mu veľmi záleží na vzhľade svojho nového mobilného miláčika. Hughes dostal veľmi presné inštrukcie. V smartfóne má byť osadený 26-karátový čierny diamant, podľa čoho tento fešák dostal svoje meno a diamant dostal svoje miesto namiesto domovského tlačidla.

zlaty-iPhone-5

Ďalšou požiadavkou bolo osadiť do iPhonu 600 bielych diamantov -tie dizajnér vsadil do hrán pričom len 53 z nich použil na logo Apple na zadnú stranu. Keď už hovoríme o zadnej strane, tak tá je pokrytá 135 gramami 24-karátového zlata. Čo sa týka displeja tak ten je zo zafírového skla, ktoré je celkovo mnohonásobne odolnejšie voči poškodeniu. A úprimne, viete si predstaviť 12- miliónový telefón s poškodeným displejom? Vzhľadom na tieto štýlové doplnky tak majiteľ tohto smartfónu zvýšil jeho hodnotu a aj celkovú váhu, ale niečo nám hovorí, že jeho hmotnosť ho asi trápiť nebude.

Tak čo? Inšpirovali sme Vás? Nám v redakcii sa jeho vzhľad veľmi zapáčil…

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokAxis oznamuje uvedenie prvej 4K kamery
Nasledujúci článokZyXEL prináša AP s Wi-Fi ac na strope
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno