Domov Novinky Magnat prichádza na trh s novou značkou slúchadiel

Magnat prichádza na trh s novou značkou slúchadiel

Zdielať

Magnat LZR 580Na slovenskom trhu si od októbra tohto roku razí cestu nová značka slúchadiel. Magnat prichádza so sériou slúchadiel Magnat LZR. High-endový rad Magnat LZR pozostáva z trojice modelov, ktorých cena začína už od 99 eur. Modelový rad značky Magnat LZR pozostáva z trojice slúchadiel – Magnat LZR 580, LZR 760 a LZR 980. Spoločnosť pri ich navrhovaní pracovala s dizajnérskou spoločnosťou Pininfarina (pri modeli LZR 980) a nemeckým špecialistom na dizajn audio produktov DesignWorx. Vďaka tomu majú slúchadlá Magnat LZR exkluzívny a nezameniteľný vzhľad.

Meniče boli vyvinuté laserovým meracím systémom, keďže klasické akustické metódy nedosahujú presnosť a hĺbku, ktorú ponúka renomovaný systém Klippel. Presnosť, ktorú poskytuje laser, zaisťuje efektívnu optimalizáciu pohonného systému, a to najmä vo frekvenčnom rozsahu nízkej úrovni. Tým sa zaistí zvýšená dynamika, znížený faktor skreslenia a vyššia odolnosť.

Magnat LZR 760

Referenčné slúchadlá LZR 980 vystihujú tri základné piliere – kvalitné materiály, optimálna ergonómia a audiofilný zvuk. To všetko v tele navrhnutom dizajnovou spoločnosťou Pininfarina. Ergonómia a komfort sú zaistené pomocou praktických testov a prípadových štúdií. Pamäťová pena zaisťuje uchytenie pre vašu hlavu a uši. Umiestnenie slúchadiel poskytuje izoláciu pre vaše uši a ventilačný systém Air-Tec zaručuje, že si zachováte chladnú hlavu.

Magnat LZR 980

Séria LZR 760 je pre individualistov. Pozornosť bola venovaná ergonómii a dizajnu, moderným technológiám a vyváženému zvukovému vzoru. Vďaka ľahkej konštrukcii sú ideálnym spoločníkom na cesty. Slúchadlá LZR 580 prichádzajú v „cool“ farbách (čierno-modrá, bielo-oranžová, červeno-čierna a zeleno-fialová). Slúchadlá Magnat LZR nájdete v slovenských obchodoch za cenu 99 eur (model LZR 580), 199 eur (model LZR 760) a 299 eur (model LZR 980).

Zdroj: Tlačová správa Magnat

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno