Domov Novinky Magio pláž opäť oživí pravý breh Dunaja

Magio pláž opäť oživí pravý breh Dunaja

Zdielať

Magio_play_01Obľúbená Magio pláž na Tyršovom nábreží v Bratislave začína svoju ôsmu sezónu vo štvrtok 5. júna. Organizátorom projektu, spoločnosti Slovak Telekom a Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislavy, sa opäť podarilo vytvoriť priestor s letnou plážovou atmosférou priamo v centre mesta a priniesť už tradične aj niekoľko zaujímavých noviniek.

Úplne nová zóna, tzv. Chytré centrum, bude počas leta technologickým a kreatívnym centrom pláže. Návštevníci si tu budú môcť vyskúšať napríklad digitálnu televíziu Magio, aplikáciu Magio TV Go, hudobnú službu Deezer, zákaznícku aplikáciu Telekom a zoznámiť sa budú tiež môcť s úplne novou službou MyWallet mobilná peňaženka. V samostatnej zóne SONY čakajú návštevníkov novinky z oblasti mobilných telefónov, tabletov, fotoaparátov, zahrať sa budú môcť aj na populárnej konzole PlayStation 4.

Magio_play_02

Popri viacerých novinkách ostáva na Magio pláži všetko osvedčené. Návštevníci môžu využiť dve ihriská na plážový volejbal a jedno multifunkčné pieskové ihrisko, vhodné predovšetkým na plážový futbal. Aktívnych športovcov poteší aj crossfitová zóna s hrazdou či spinningová zóna s 8 bicyklami. Ani tento rok nebude chýbať stolný tenis, bedminton, minifutbal, petang a šípky. Samozrejmou súčasťou pláže je aj požičovňa športového náradia. Celé leto budú na pláži prebiehať pravidelné skupinové cvičenia.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno