Domov Novinky MacBook Pro, iPad a Mac Pro údajne v polovici novembra

MacBook Pro, iPad a Mac Pro údajne v polovici novembra

Zdielať

Apple_LogoApple je pripravený na vydanie aktualizovaných modelov MacBook Pro, nových iPadov a novonavrhovaných Mac Pro do polovice novembra  podľa francúzskej stránky MacGeneration.

Správa hovorí o cieľovom dátume pre každý nový výrobok. S novým profesionálnym MacBookom s procesormi Intel Haswell sa očakáva, že bude spustený 24., alebo 25. októbra; iPad 5 a iPad mini 2 30., alebo 31. októbra, a spustenie Mac Pro je očakávané  15. novembra. Na webových stránkach je projekcia pre novú radu MacBook Pro ako s 13-palcovým, tak aj 15-palcovým modelom, ktorý sa objavil v benchmarkoch počas posledných pár mesiacov. Od nového radu notebookov sa očakáva, že sa budu môcť pochváliť vylepšenou životnosť batérie vďaka energeticky úspornému procesoru Intel Haswell, spolu so silnejšou grafikou “Iris” integrovaných v čipsete. Ďalšie možné funkcie pre nadchádzajúce notebooky sú: rýchlejšie PCI Express založené na flash pamäti, rovnako ako rýchlejšej 802.11 ac “gigabitovej” Wi-Fi.

apple_products

Medzitým sa očakáva uvoľnenie piatej generácie iPad a druhej generácie iPad mini v dňoch 30., alebo 31. októbra. Minulý rok bol však iPad 4 a iPad mini predstavený až 2. novembra. Tradične majú zariadenia Apple iOS veľké predstavenia v piatok v týždni po počiatočnom oznámení, a tak sa zdá pravdepodobnejšie, že iPad 5 a iPad mini 2 bude predstavený v piatok 1. novembra. Očakáva sa, že budúca generácia iPad  bude mať tenšiu konštrukciu, zatiaľ čo nadchádzajúce iPad mini je nastavený na funkciu s vysokým rozlíšením Retina displeja. 15.novembra sa predpokladá vydanie radikálne prepracovaného Apple Mac Pro, pretože spoločnosť oznámila už v júni na WWDC, že vydá na jeseň 2013 s očakávaným dňom vydania prichádza dva týždne pred “čiernym piatkom”, deň vianočných nákupov po celých Spojených štátoch. Nový Mac Pro ponúka kompaktný valcovitý dizajn spolu s procesormi Ivy Bridge-E Xeon, grafické čipy dual AMD FirePro a rýchle PCI Express na báze flash pamätí okrem iného Professional-grade internals.

Očakáva sa, že predstaví piatu generáciu iPad a druhu generáciu iPad Mini v priebehu 22.októbra prípadne, že bude tiež prezentácia ďalších Apple produktov, ako je OS X Mavericks, Mac Pro a potenciálne môžu tiež obsahovať oznámenie obnovených  MacBook Pro zariadení.

Zdroj: Macrumors.com

Zdielať
Predchádzajúci článokCEO Intelu potvrdil meškanie nových procesorov
Nasledujúci článokEnermax predstavil inovatívne vodné chladiče Liqtech
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno