Domov Novinky Lumigon oznámil T2 HD premium Android smartfón

Lumigon oznámil T2 HD premium Android smartfón

Zdielať

Lumigon T2HDMožno si spomeniete na dánsku spoločnosť Lumigon a jej smartfóny T1 a T2, ktoré začala predávať v roku 2010 a 2012. Spoločnosť sa snaží poskytovať slušne (ak nie je práve high-end) nešpecifikovaný smartfóny s operačným systémom Android postavený na prémiovom balíčku. Lumigon predstavil nového člena na jeho líniu, nazvanú T2 HD.

Nová vlajková loď Lumigon T2 HD ponúka telo z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele so štíhlym 8,5 mm rámom. Displej má veľkosť 4,3 palcov s rozlíšením 720p a pokrytý je Gorilla Glass 3 a tiež má IP58 odolnosť proti vode. O pohon smartfónu sa stará dvojjadrový procesor Snapdragon, taktovaný na 1,7 GHz a grafika Adreno 320. Taktiež ponúka 2 GB RAM, horné a dolné stereo reproduktory ponúkajú technológiu Bandu & Olufsen a zadný 13 MPx Sony fotoaparát doplnený o predný 2,4 MPx fotoaparát, ktorý zachytí video v rozlíšení Full HD (1080p) a má vlastný predný blesk v prípade fotografovania.

Lumigon T2HD-4Lumigon T2HD-3
Skutočným zlatým klincom je 128 GB dostupnej internej pamäte a ide o prvý smartfón z tak veľkou pamäťou. T2 HD neponúka slot pre microSD karty, ale ten by ste nepotrebovali. Rozmery Lumigon T2 HD sú 127×64×8,7 mm čo sú približne rovnaké rozmery Sony Xperia Z1 Compact. Hrúbka je zrejme aj preto tak malá lebo batéria má len 6,4 Wh (približne 1700 mAh). Ďalšie hardvérové ​​doplnky sú LTE, Bluetooth a Wi-Fi, GPS, NFC, infračervený port, FM rádio, druhý mikrofón, režim rukavice. Dock z nerezovej ocele pre nabíjanie a prenos dát je zahrnutý v maloobchodnom balení.

Lumigon T2HD-2

Operačným systémom v tomto smartfóne je Android 4.4 KitKat, s veľmi drobnými kozmetickými úpravami rozhrania. Lumigon bude zahŕňať niekoľko vlastných widgetov ako štýlové hodiny a kalendár. Lumigon T2 HD bude uvoľnený v 2. štvrťroku 2014 v čiernom alebo bielom prevedení od 730 eur po zdanení. Dostupnosť v kamennom obchode bude obmedzená len pre Dánsko, zatiaľ čo väčšina európskych trhov si ju budú môcť kúpiť jeden cez Lumigon e-shop. Cena je za verziu 32 GB. Takže možno očakávať, že cena za 128 GB verziu bude výrazne vyššia.

Zdroj: Lumigon

Zdielať
Predchádzajúci článokZískať prácu cez mobil je „in“
Nasledujúci článokJednoduchá výroba faktúr pomocou smartfónu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno