Domov Novinky Logitech vylepšuje kryt s klávesnicou pre iPad

Logitech vylepšuje kryt s klávesnicou pre iPad

Zdielať

Logitech Ultrathin Air 01Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie produktového radu vylepšeného príslušenstva pre tablety v podobe nových krytov s klávesnicou Logitech Ultrathin pre iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom zlepšujúcich flexibilitu a dizajn svojho predchodcu.

Ten získal mnohé ocenenia, a to vďaka ešte tenšej a ľahšej konštrukcii klávesnice slúžiacej ako kryt a novému slotu na vsunutie tabletu, ktorý možno voľne naklápať v rôznych uhloch. Do novej flexibilnej drážky (slotu), umožňujúcej plynulú zmenu uhlu, sa iPad bezpečne prichytí pomocou magnetického klipu, takže ho môžete nakloniť do uhlu, ktorý vám bude vyhovovať najlepšie, aby ste mohli čo najpohodlnejšie písať. Kryt obsahuje klávesnicu pripojenú cez rozhranie Bluetooth s príjemne rozmiestnenými klávesmi, ktoré majú optimalizované rozloženie – nechýba ani funkčné klávesy operačného systému iOS – a ponúkajú tak prirodzený a pohodlný pocit pri písaní.

Logitech Ultrathin Air 02

Kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin má vylepšenú konštrukciu v ešte tenšom a ľahšom prevedení ako doteraz – je len 6,4 mm hrubý a váži asi dve tretiny hmotnosti iPadu. Kryt s iPadom dokonale ladí a dopĺňa jeho dizajn. K vášmu iPadu sa kryt s klávesnicou Ultrathin bezpečne prichytí pomocou silných vstavaných magnetov, a pretože je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka s rovnakou povrchovou úpravou akú má iPad, prakticky ich od seba nerozoznáte. Odporúčané maloobchodné ceny krytov s klávesnicou Logitech Ultrathin sú 99,99 eur pre iPad Air a 79,99 eur pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom. Očakáva sa, že v Európe budú v sieti obchodov Apple Store a na Logitech.com k dispozícii v júni 2014.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno