Domov Novinky Logitech uvádza mechanickú klávesnicu G910 Orion Spark

Logitech uvádza mechanickú klávesnicu G910 Orion Spark

Zdielať

Logitech G910 Orion Spark 01Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie hernej klávesnice s úplným názvom Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard, ktorá používa nové mechanické spínače Romer-G. Ponúkajú o 25% rýchlejšie zopnutie než akékoľvek iné mechanické spínače, ale aj zvýšenú odolnosť a inteligentné podsvietenie.

Klávesnica Orion Spark v sebe spája bleskurýchlu odozvu kláves, vylepšenú presnosť a podsvietenie, ktoré vyniká použitím rôznych farieb v RGB škále, a to všetko v prevedení kladúcom dôraz na výkon.

Farbu podsvietenia každej jednotlivej klávesy na klávesnici je možné individuálne prispôsobiť – vyberať možno z palety farieb s 16,8 miliónom farebných odtieňov. Môžete si tak vybranými farbami zvýrazniť určité tlačidlá, aby ste mali lepší prehľad o príkazoch, môžete upraviť farby, aby ladili s vašou hernou zostavou alebo si podsvietenia nastaviť individuálne pre jednotlivé hry.

Logitech G910 Orion Spark 02

Arx Control je nová aplikácia vyvinutá divíziou Logitech G, ktorá spolupracuje so softvérom LGS a umožňuje prenášať širokú škálu informácií na vaše mobilné zariadenia. Tie môžu obsahovať čokoľvek – od interných herných informácií, cez dôležité štatistiky výkonu počítača, až po ovládanie médií. Klávesnica má dock, ktorý podrží väčšinu zariadení s operačným systémom iOS a Android, aby hráč mal informácie zobrazované v aplikácií Arx Control ľahko pred sebou.

Logitech G910 Orion Spark 03

Ovládanie svojich obľúbených hier si môžete tiež prispôsobiť tým, že herné ovládacie príkazy a makrá priradíte celkovo deviatich programovateľným “G-klávesom” a získate tak rýchly a jednoduchý prístup aj k veľmi zložitým sekvenciám príkazov. Očakáva sa, že klávesnica Orion Spark bude v USA a v Európe k dispozícii začiatkom novembra 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 179,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno